Aloha Świat jest miejscem wolnym. Otwartym na NOWE. Świeżym. Twórczym. Inspirującym. Motywującym. Wielowymiarowym. Serio serio i tak mniej serio. Radosnym. Z Ciekawą perspektywą patrzenia na życie. Miejscem, gdzie ciało i duch czują, że są w domu i są w nim mile widziani.
 
Aloha Świat  to miejsce, gdzie dominują takie słowa jak: relaks, pozytywne myślenie, kreatywność, podróże, radość życia, medytacja, cisza, psychologia, człowiek, dusza, ezoteryka, energia, świadomość, rozwój, Wszechświat, ciekawość świata, pasja, miłość i wiele innych pozytywnie rozjaśnionych.
 
Aloha Świat  to miejsce, gdzie dominują ludzie, którym bliskie powyższe słowa, którzy żyją tak jak chcą żyć i podążają w stronę słońca ;-). To miejsce o ludziach, dla ludzi i tworzone przez ludzi! Aloha Świat zaprosił do współpracy kilka kreatywnych dusz. Już niedługo pierwsze teksty gościnne! Każda dusza inna, każda ciekawa, każda z wyjątkową sobie wrażliwością opisze świat widziany jej oczyma. Cieszę się, że ich światełka zajaśnieją właśnie tu, właśnie dla Was ;-). 
 
Jeśli i Ty masz coś ciekawego co Ci w duszy gra, podziel się! Daj się poznać innym. Zainspiruj. Zmotywuj. Zaświeć. Razem można zdziałać więcej Aloha 😉 
 

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Wierzę, że empatyczny dotyk i masaż, budzi do życia oraz zbliża ludzi.

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!