Karty pacjenta

Wiedziałam, że masaż to świetne narzędzie pomocy, ale dopiero teraz, po prawie 15stu latach praktyki, przekonałam się jak głęboko terapeutyczna to praca. Zachęcam wszystkich praktyków do przeprowadzenia własnych badań i do dołączenia do mojego projektu!

Jeśli czujesz, że chcesz też się przekonać co masaż lomi lomi potrafi i z jakimi dolegliwościami jest sobie w stanie poradzić, masz moje pełne wsparcie zarówno merytoryczne jak i praktyczne.

Każdy ochotnik, którego zdecydujesz się poddać terapii serii masaży, powinien po każdej sesji wypełnić osobny formularz. Dzięki temu i Ty, i klient, będziecie mogli monitorować przebieg postępów terapii. U mnie formularze weszły na stale do pracy. Okazały się bardzo przydatne dla klientów również. Zebrane dane naprawdę zaskakują.

Dlatego jeśli masz ochotę odkryć kolejne warstwy pracy z ciałem człowieka, śmiało pobierz formularze i działaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do mnie maila lub skontaktuj się przez social media, pomogę.

Dodatkowo przygotowałam szczegółowe informacje jakie każdy ochotnik powinien otrzymać od swojego terapeuty zanim przystąpi do lomi badania i terapii. To ważne, żeby poinformować pacjentów czym masaż lomi lomi jest, czego można się spodziewać na każdym etapie terapii.

Razem możemy zdziałać więcej! Niech moc i ciekawość będą z Wami.

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Lomi badanie

Renata przyszła do mnie na masaż pierwszy raz w lutym. W zasadzie to zapisała swojego męża, a że sama lubi masaże, to sobie nie pożałowała. Po sesji wycięło ich elegancko, padli na kanapie, a jak …

Lomi dla seniorów Read More »

Nagrywałam dziś kolejny odcinek podcastu Anatomia Dotyku. Opowiadam w nim o tym, o tym, że marzę, żeby móc oficjalnie powiedzieć, że w Pucku, na ulicy Kasztanowej 28 czynnie działa Instytut Badawczy Dotyku i Masażu Lomi …

Wstała i zatańczyła Read More »

Ewelina już w podstawówce robiła własne wizytówki, na których pisała, że jest masażystką! Jak zamarzyła, tak zrobiła! I teraz potrafi i w fizjoterapię i wymiata w lomi lomi. Na zajęciach przepytała mnie na wszystkie lomi …

Fizjo w sprawie lomi lomi Read More »

Zapisz się na mój newsletter

Bądź na bieżąco ze światem Kawuli.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.
Scroll to Top