Karty pacjenta

Wiedziałam, że masaż to świetne narzędzie pomocy, ale dopiero teraz, po prawie 15stu latach praktyki, przekonałam się jak głęboko terapeutyczna to praca. Zachęcam wszystkich praktyków do przeprowadzenia własnych badań i do dołączenia do mojego projektu!

Jeśli czujesz, że chcesz też się przekonać co masaż lomi lomi potrafi i z jakimi dolegliwościami jest sobie w stanie poradzić, masz moje pełne wsparcie zarówno merytoryczne jak i praktyczne.

Każdy ochotnik, którego zdecydujesz się poddać terapii serii masaży, powinien po każdej sesji wypełnić osobny formularz. Dzięki temu i Ty, i klient, będziecie mogli monitorować przebieg postępów terapii. U mnie formularze weszły na stale do pracy. Okazały się bardzo przydatne dla klientów również. Zebrane dane naprawdę zaskakują.

Dlatego jeśli masz ochotę odkryć kolejne warstwy pracy z ciałem człowieka, śmiało pobierz formularze i działaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do mnie maila lub skontaktuj się przez social media, pomogę.

Razem możemy zdziałać więcej! Niech moc i ciekawość będą z Wami.

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Lomi badanie

Masaż Lomi Lomi jest zaraźliwy. Tak bardzo, że z klienta można samemu zostać lomi terapeutą 😊. Wystarczył jeden masaż u mojej uczennicy Małgosi, żeby Patrycja poczuła, że chce spróbować. To nie był dla niej łatwy...
Lomi lomi fizjo i szybka pomoc w bólu. — Więcej informacji o masażu, czy też opcjach nauki tej terapii, na stronie https://agnieszkakawula.pl/
Większą część mojego życia coś mnie boli. Od momentu, kiedy 15 lat temu przeszłam kilkuletnią psychoterapię, boli nawet bardziej. Najpierw ciało miałam zamrożone, docierały do mnie tylko wyjątkowo silne bodźce bólowe, takie, które ścinały i...

Zapisz się na mój newsletter

Bądź na bieżąco ze światem Kawuli.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.
Przewiń do góry