Karty pacjenta

Wiedziałam, że masaż to świetne narzędzie pomocy, ale dopiero teraz, po prawie 15stu latach praktyki, przekonałam się jak głęboko terapeutyczna to praca. Zachęcam wszystkich praktyków do przeprowadzenia własnych badań i do dołączenia do mojego projektu!

Jeśli czujesz, że chcesz też się przekonać co masaż lomi lomi potrafi i z jakimi dolegliwościami jest sobie w stanie poradzić, masz moje pełne wsparcie zarówno merytoryczne jak i praktyczne.

Każdy ochotnik, którego zdecydujesz się poddać terapii serii masaży, powinien po każdej sesji wypełnić osobny formularz. Dzięki temu i Ty, i klient, będziecie mogli monitorować przebieg postępów terapii. U mnie formularze weszły na stale do pracy. Okazały się bardzo przydatne dla klientów również. Zebrane dane naprawdę zaskakują.

Dlatego jeśli masz ochotę odkryć kolejne warstwy pracy z ciałem człowieka, śmiało pobierz formularze i działaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do mnie maila lub skontaktuj się przez social media, pomogę.

Razem możemy zdziałać więcej! Niech moc i ciekawość będą z Wami.

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Lomi badanie

“Nie potrzebuję Cię”. Zdanie, które może zaboleć, jest jednym z najlepszych jakie może paść z ust mojego klienta-pacjenta. Słyszę je coraz częściej, kiedy zbliżamy się do końca spotkań terapii masażem. Kiedyś najbardziej na świecie chciałam...
Nie wiedziałam, że przyczepienie tabliczki na bramę może łączyć w sobie tyle emocji! Po prawie 15 latach praktyki, mam odwagę na takie słowa jak „terapia bólu masażem”. Jestem kompletnie, absolutnie i do odwołania zakochana w...
Kiedy tydzień temu zadzwonił do mnie mężczyzna i zapytał o termin na masaż, od razu odpowiedziałam „może uda się na koniec lutego”. Zanim padła odpowiedź: „ojej, ale nie da się nic zrobić?” usłyszałam ciszę pozbawioną...

Zapisz się na mój newsletter

Bądź na bieżąco ze światem Kawuli.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.
Scroll to Top