Karty pacjenta

Wiedziałam, że masaż to świetne narzędzie pomocy, ale dopiero teraz, po prawie 15stu latach praktyki, przekonałam się jak głęboko terapeutyczna to praca. Zachęcam wszystkich praktyków do przeprowadzenia własnych badań i do dołączenia do mojego projektu!

Jeśli czujesz, że chcesz też się przekonać co masaż lomi lomi potrafi i z jakimi dolegliwościami jest sobie w stanie poradzić, masz moje pełne wsparcie zarówno merytoryczne jak i praktyczne.

Każdy ochotnik, którego zdecydujesz się poddać terapii serii masaży, powinien po każdej sesji wypełnić osobny formularz. Dzięki temu i Ty, i klient, będziecie mogli monitorować przebieg postępów terapii. U mnie formularze weszły na stale do pracy. Okazały się bardzo przydatne dla klientów również. Zebrane dane naprawdę zaskakują.

Dlatego jeśli masz ochotę odkryć kolejne warstwy pracy z ciałem człowieka, śmiało pobierz formularze i działaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do mnie maila lub skontaktuj się przez social media, pomogę.

Razem możemy zdziałać więcej! Niech moc i ciekawość będą z Wami.

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Lomi badanie

„Mama przestała wychodzić z domu tak bolą ją nogi” – powiedział syn 81 letniej pani Kazi.Pierwszy raz przyjechali dwa tygodnie temu. Dojazd samochodem z Gdyni do Pucka to był w zasadzie pikuś, gorzej zejście po...
Asia miała przyjechać na kurs w zeszłym roku, ale zdrowie postanowiło inaczej. I tak, po prawie roku nadszedł ten dzień. Z głowy wyskakiwały wszystkie najgorsze historie ze szkolnych lat. Oceny, przepytywania, sprawdziany, lęk przed odezwaniem...
Tego dnia na Gozo było wyjątkowo gorąco. Komary cięły jak wściekłe całą noc i znowu prawie nie spałam. Rano mieliśmy z mężem odwiedzić moją koleżankę Magdę. To ona opiekowała się mną, kiedy 15 lat temu...

Zapisz się na mój newsletter

Bądź na bieżąco ze światem Kawuli.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.
Scroll to Top