Lomi Badanie

badanie

Wiedziałam, że masaż to świetne narzędzie pomocy, ale dopiero teraz, po prawie 15stu latach praktyki, przekonałam się jak głęboko terapeutyczna to praca. Zachęcam wszystkich praktyków do przeprowadzenia własnych badań i do dołączenia do mojego projektu!

Jeśli czujesz, że chcesz też się przekonać co masaż lomi lomi potrafi i z jakimi dolegliwościami jest sobie w stanie poradzić, masz moje pełne wsparcie zarówno merytoryczne jak i praktyczne.

Każdy ochotnik, którego zdecydujesz się poddać terapii serii masaży, powinien po każdej sesji wypełnić osobny opracowany przeze mnie formularz. Dzięki temu i Ty, i klient, będziecie mogli monitorować przebieg postępów terapii. U mnie formularze weszły na stale do pracy. Okazały się bardzo przydatne dla klientów również. Zebrane dane naprawdę zaskakują.

Dlatego jeśli masz ochotę odkryć kolejne warstwy pracy z ciałem człowieka, śmiało pobierz formularze i działaj, jednak pamiętaj proszę, że wszystkie materiały są moją własnością i jeśli zamierzasz z nich korzystać poinformuj mnie o tym. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do mnie maila lub skontaktuj się przez social media, pomogę.

Dodatkowo opracowałam szczegółowe informacje jakie każdy ochotnik powinien otrzymać od swojego terapeuty zanim przystąpi do lomi badania i terapii. To ważne, żeby poinformować pacjentów czym masaż lomi lomi jest, czego można się spodziewać na każdym etapie terapii.

Terapia masażem lomi lomi to potęga, warto z niej korzystać świadomie jej wszystkich zalet.

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Zapisz się na mój newsletter

Bądź na bieżąco ze światem Kawuli.