lomi lomi

lomi lomi

Webinar Anatomia Ruchu Podstawowego

Masterclass

Królewski ruch Lomi Lomi omówiony krok po kroku

Lomi Lomi jest jak KungFu. Jeśli praktykujesz często i pozostajesz wierny tej drodze, ona co kilka miesięcy przenosi Cię na nowy poziom doświadczenia. Otrzymujesz niewidzialny pas mocy, kolejnego etapu wtajemniczenia.

Ten webinar pozwoli Ci zakochać się w ruchu podstawowym, dzięki czemu przestaniesz robić "puste przebiegi".

Zrozumiesz, ale też odczujesz, dlaczego ten ruch jest taki ważny i jak go robić tak, żeby wycisnąć z niego to, co najlepsze. Dzięki temu Twoja technika będzie jeszcze skuteczniejsza, a Twoi klienci od razu poczują różnicę w ciele.

Przeprowadzę Cię przez techinkalia krok po kroku. Chciałabym, żeby ktoś mi to wszystko powiedział po roku mojego masowania 🙂

15 lat, tyle praktykuję terapeutyczny masaż Lomi Lomi. Błądziłam, stękałam, wątpiłam. Setki razy chciałam rzucić tę robotę w cholerę bo trudno, bo jak wyżyć z masażu, jak pozyskać nowych klientów, jak mówić o swojej pracy, jak nie bać się pracować więcej, jak na maksa wykorzystać technikę w służbie nie tylko ciału klienta, ale też swoim własnym, jak ciągle być nakręconym na lomi. Przez te wszystkie lata zostałam własnym coachem i terapeutą. I przede wszystkim zakochałam się w tych wszystkich lomi detalach.

Zaawansowane lomi praktyki? To przede wszystkim detale i brak „pustych przebiegów”

Przez tych 15 lat pracy odkryłam tak „dziwne” tajniki techniczne, że jestem nieustannie zafascynowana możliwościami lomi. Kiedy myślę, że już nuda i niczego więcej tu nie znajdę, wtem… Otwiera się nowa klapka w moim ciele, zaczynam oddychać inaczej, masować lepiej i czuć jeszcze więcej. Nie ma tu ozdobników i pustych przebiegów. Bo mniej, często znaczy więcej.

Tym razem skupimy się na ruchu królewskim, czyli Ruchu Podstawowy, tak by dokładnie zrozumieć jego konstrukcję i maksymalnie wykorzystać możliwości terapeutyczne jakie niesie dla klientów. Dzięki temu nagraniu przestaniesz się bać pracować blisko kręgosłupa i zaczniesz lepiej „oddawać” ciężar swojego ciała.

Ruch podstawowy jest tak naprawdę mocno zaawansowany. Dla mnie to królewski ruch lomi lomi. Po prostu robi robotę 🙂

Dlatego na szkoleniu, krok po kroku odkryjemy wszystkie tajemnice najbardziej złożonego ruchu w lomi lomi 🙂

Podczas szkolenia na moim stole do masażu będzie leżało „ciało modelowe”, więc to będzie przede wszystkim praktyka. Zachęcam, żeby każdy uczestnik również miał „ciało” na nasz webinar, żeby od razu ćwiczyć. Zrobimy to razem!

Strach ma wielkie oczy

Kiedy prowadzę lomi korepetycje, najczęściej uczniowie chcą, żebyśmy pracowali właśnie na plecach. Pojawia się mnóstwo wątpliwości dotyczących ruchu podstawowego: Jak zadbać o swoje ciało, żeby nie bolały plecy, jak blisko kręgosłupa można pracować, jak zrobić „obrót”, jak dobrze stawiać nogi, żeby się nie plątały, jak pracować pośladku i wiele innych. Teraz nie musisz przyjeżdżać do mnie na szkolenie, bo wszystko co wiem o ruchu podstawowym, zamieściłam na tym nagraniu.

Jak zapisać się na te wirtualne lomi korepetycje z Ruchu Podstawowego?

Wystarczy, że obejrzysz nagranie webinaru.

Ale przygotuj się na konkrety. Tu nie będzie długiego powitania i pustych przebiegów w słowach. Zaczynamy od razu, bo mam dobry towar do przekazania  Webinar został wcześniej nagrywany, więc zawsze będzie można wrócić do nauki. Całość trwa prawie godzinę. Dostęp masz do niego nieograniczony.

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

A może wszystko jest super tylko potrzebujesz lomi-inspiracji i świeżej energii w swojej praktyce? Na bank znajdziesz coś dla siebie 🙂

Chodź podszkolić się w kung-fu Kawuli! 😉

Bo „poziom zaawansowania” w lomi lomi tkwi nie w tym, jak długo masujesz, ale jak.

Kim jestem?

Nazywam się Kawula. Agnieszka Kawula.

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Lomi Nui oraz automasaż.

Od 15 lat jestem terapeutką, a od 11 lat nauczycielką hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Prowadzę autorskie warsztaty pracy z ciałem „Twój automasaż”. W tym czasie przemasowałam ponad 5000 osób, wyszkoliłam 62 uczniów i nauczyłam automasażu ponad 300 osób.

Przez prawie 3 lata mieszkałam w Niemczech, gdzie praktycznie bez znajomości języka otworzyłam własną praktykę i prowadziłam szkolenia zarówno masażu jak i automasażu.

Jestem też dziewczyną z YouTube, która jak mówi o lomi i dobrym dotyku, dużo gestykuluje rękoma i używa dziwnych metafor. Poza tym ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Aha i mam najfajniejszego psa terapeutę!

Agnieszka Kawula masaż Lomi Lomi

Kawula w liczbach

lat doświadczenia
w Lomi Lomi
0
lat jako nauczycielka
Lomi Lomi
0
lata własnych badań nad masażem
0
godzin masowania
0

Kawula, podoba mi się to wszystko!

Chcę obejrzeć ten webinar, ile to kosztuje?

250 zł

Masz gotowość na nowe super moce? No to widzimy się niebawem!