Lomi Badanie

badanie

Kawula masaż Lomi Lomi

Zawsze chciałam być lekarzem. Chirurgiem, a dokładniej kardiochirurgiem. Niestety rzeczywistość szybko pokazała mi, że jestem słaba z przedmiotów ścisłych, więc przerzuciłam się na słowo pisane, które było dla mnie łaskawe odkąd nauczyłam się pisać. Zostałam reporterką. I kocham te wszystkie historie, które zebrałam i jeszcze zbiorę, ale kiedy do mojego życia przyszedł masaż, odkryłam, że trochę od innej strony mogę być jednak lekarzem.

Po 15 latach praktykowania masażu Lomi Lomi, wpadłam na pomysł, żeby naprawdę sprawdzić co masaż może zmienić w ciele człowieka.

Jak pomyślałam, tak zrobiłam. Najpierw w listopadzie 2021 roku przeprowadziłam ogólnopolskie badanie ankietowe: co myślimy o masażu jako społeczeństwo, kiedy korzystamy z masażu i jakie mamy do niego podejście, co to znaczy, że masaż jest terapeutyczny oraz czy naprawdę musi boleć?

Kolejnym etapem, było przemasowanie za darmo 50 osób (w tym dzieci), z przeróżnymi dolegliwościami i bólami. Każdy ochotnik otrzymał 4-6 sesji masażu Lomi Lomi fizjo, w zamian wszyscy wypełniali karty pacjenta, w których odpowiadali na konkretne pytania i tym samym monitorowali postępy w terapii.

Efekty moich badań zaskakują mnie samą! Jestem oszołomiona co Lomi może zdziałać! Wszystkimi wynikami dzielę się publicznie między innymi w podcaście „Anatomia Dotyku” tak, żeby jak najwiecej osób (zarówno terapeutów jak i ich pacjentów/klientów) mogło z tej wiedzy skorzystać. Zachęcam też wszystkich Lomi masażystów do podobnych poszukiwań bo razem możemy pomóc większej liczbie potrzebujących.

Kawula masaż Lomi Lomi

Odwagi!

Kiedy jedną z głównych, życiowych wartości, jakimi się w życiu kieruję jest odwaga, to chyba…

Dotyk w chorobie

Czy kiedy chorujemy, potrzebujemy empatycznego dotyku lub elementów masażu? Czy dotyk może wspierać chorych cierpiących…

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Zapisz się na mój newsletter

Bądź na bieżąco ze światem Kawuli.