Kawula wizytĘwka, serce

Lomi badanie

Zawsze chciałam być lekarzem. Chirurgiem, a dokładniej kardiochirurgiem. Niestety rzeczywistość szybko pokazała mi, że jestem słaba z przedmiotów ścisłych, więc przerzuciłam się na słowo pisane, które było dla mnie łaskawe odkąd nauczyłam się pisać. Zostałam reporterką. I kocham te wszystkie historie, które zebrałam i jeszcze zbiorę, ale kiedy do mojego życia przyszedł masaż, odkryłam, że trochę od innej strony mogę być jednak lekarzem.

Po 14 latach praktykowania masażu Lomi Lomi, wpadłam na pomysł, żeby naprawdę sprawdzić co masaż może zmienić w ciele człowieka.

 Jak pomyślałam, tak zrobiłam. Najpierw w listopadzie 2021 roku przeprowadziłam ogólnopolskie badanie ankietowe: co myślimy o masażu jako społeczeństwo, kiedy korzystamy z masażu i jakie mamy do niego podejście, co to znaczy, że masaż jest terapeutyczny oraz czy naprawdę musi boleć?

Kolejnym etapem, było przemasowanie za darmo 50 osób (w tym dzieci), z przeróżnymi dolegliwościami i bólami. Każdy ochotnik otrzymał 4-6 sesji masażu Lomi Lomi fizjo, w zamian wszyscy wypełniali karty pacjenta, w których odpowiadali na konkretne pytania i tym samym monitorowali postępy w terapii.

Efekty moich badań zaskakują mnie samą! Jestem oszołomiona co Lomi może zdziałać! Wszystkimi wynikami dzielę się publicznie między innymi w podcaście “Anatomia Dotyku” tak, żeby jak najwiecej osób (zarówno terapeutów jak i ich pacjentów/klientów) mogło z tej wiedzy skorzystać. Zachęcam też wszystkich Lomi masażystów do podobnych poszukiwań bo razem możemy zdziałać więcej!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Lomi badanie

A tu zapraszam na kurs Lomi Lomi Fizjo dla początkujących: A tu zapraszam na kurs grupowy lomi terapeutów:
Od dziś jestem oficjalnie instytucją szkoleniową! Taką uznawaną przez Urząd Pracy. Dzięki temu, osoby, które dostaną dofinansowanie od Państwa, na prowadzenie działalności gospodarczej, mogą zamarzyć sobie kurs Lomi Lomi Fizjo i szkolić się u mnie....
Co można robić o 7.44 w niedzielę? Na przykład zapisywać się na kurs online ze specjalistką ze Stanów, od masażu ostatecznego, dla chorych i cierpiących. Od ponad dwóch tygodni śledzę wszystko co tylko zdołam znaleźć...

Zapisz się na mój newsletter

Bądź na bieżąco ze światem Kawuli.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.
Scroll to Top