Screenshot 2022-08-02 at 13.09.58

Lomi badanie

Zawsze chciałam być lekarzem. Chirurgiem, a dokładniej kardiochirurgiem. Niestety rzeczywistość szybko pokazała mi, że jestem słaba z przedmiotów ścisłych, więc przerzuciłam się na słowo pisane, które było dla mnie łaskawe odkąd nauczyłam się pisać. Zostałam reporterką. I kocham te wszystkie historie, które zebrałam i jeszcze zbiorę, ale kiedy do mojego życia przyszedł masaż, odkryłam, że trochę od innej strony mogę być jednak lekarzem.

Po 14 latach praktykowania masażu Lomi Lomi, wpadłam na pomysł, żeby naprawdę sprawdzić co masaż może zmienić w ciele człowieka.

 Jak pomyślałam, tak zrobiłam. Najpierw w listopadzie 2021 roku przeprowadziłam ogólnopolskie badanie ankietowe co myślimy o masażu jako społeczeństwo, kiedy korzystamy z masażu i jakie mamy do niego podejście, co to znaczy, że masaż jest terapeutyczny oraz czy naprawdę musi boleć?

Kolejnym etapem, było przemasowanie za darmo 43 osoby (w tym dzieci), z przeróżnymi dolegliwościami i bólami. Każdy ochotnik otrzymał 4-11 sesji masażu Lomi Lomi fizjo, w zamian wszyscy wypełniali karty pacjenta, w których odpowiadali na konkretne pytania i tym samym monitorowali postępy w terapii.

Efekty moich badań zaskakują mnie samą! Jestem oszołomiona co Lomi może zdziałać! Wszystkimi wynikami będę się dzieliła publicznie tak, żeby jak najwiecej osób (zarówno terapeutów jak i ich pacjentów/klientów) mogło z tej wiedzy skorzystać. Zachęcam też wszystkich Lomi masażystów do podobnych poszukiwań bo razem możemy zdziałać więcej!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Lomi badanie

Kasia masuje już ponad 10 lat, tylko ciągle nie odważyła się na większą skalę. Przez jakiś czas udawało się jej łączyć etat i popołudniowe masaże, ale odkąd praca zaczęła ją już wypalać, na masaże brakowało...
Sylwia wsiadła w samochód koło 1 w nocy i przejechała całą Polskę, żeby na 8 rano dojechać do mnie na kurs masażu. Kobieta petarda! Bieneswoman, pani Sołtys, masażystka z dużymi wymaganiami i standardami pracy. Naoglądała...
Szkoła? Angela wspomina ją głównie z perspektywy bólu głowy tak silnego, że wpadła w machinę diagnozowania. Rezonanse, tomografie, lekarze, silne tabletki przeciwbólowe. Wszystko przynosiło słaby efekt. Dlaczego? Szkoła to był duży stresor. I choć Angela...

Zapisz się na mój newsletter

Bądź na bieżąco ze światem Kawuli.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.
Przewiń do góry