Opieka na najwyższym poziomie

Halo, czy jest na Sali ktoś z Inowrocławia? Jeśli tak, wiedzcie, że macie tam fachowca od masażu Lomi Lomi Fizjo! Bardzo Wam zazdroszczę tej terapeutki!

Ewa jest opiekunką medyczną i pracuje w szpitalu. Po pracy masuje. I jeszcze ma siłę na wymyślanie co by tu udoskonalić, żeby klientom było jeszcze fajniej. Jako mała dziewczynka chodziła od domu do domu i pomagała starszym ludziom. Tak po prostu. Zawsze gdzieś był ktoś, komu można pozbierać jabłka, przynieść zakupy, czy po prostu spędzić z nim trochę czasu. Przy Ewie się zakwita i na nowo wierzy w dobrych ludzi. Miałam przyjemność wypić z nią morze kawy, porozmawiać o tym co w życiu ważne, a przy okazji nauczyć ją masażu lomi lomi.

Jej ręce i serce się nie marnują. Klienci ustawiają się w kolejkach i zdrowieją. Teraz, kiedy Ewa ma lomi lomi w swojej ofercie, już nic jej nie zatrzyma.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Asia miała przyjechać na kurs w zeszłym roku, ale zdrowie postanowiło inaczej. I tak, po prawie roku nadszedł ten dzień. Z głowy wyskakiwały wszystkie najgorsze historie ze szkolnych lat. Oceny, przepytywania, sprawdziany, lęk przed odezwaniem...
Tego dnia na Gozo było wyjątkowo gorąco. Komary cięły jak wściekłe całą noc i znowu prawie nie spałam. Rano mieliśmy z mężem odwiedzić moją koleżankę Magdę. To ona opiekowała się mną, kiedy 15 lat temu...
Znałyśmy się „służbowo” i to ja byłam klientką gabinetu stomatologicznego, który prowadzi z mężem. Zawsze dzień przed wizytą, dzwoniła: „Pani Agnieszko, jutro o 10 pamięta pani?”. Czasem mignęła mi w mieście jej burza loków i...
Scroll to Top