Jeśli są wśród moich obserwatorów architekci, to wróżka Kawula przepowiada Wam też karierę terapeutów masażu. Serio. Znam jedną bardzo dobrą terapeutkę i świetną nauczycielkę, która jest z wykształcenia architektą. A teraz mam wśród swoich uczniów żywy dowód na to, że architektura i masaż to dobre kombo 😉.

Ewelina naprawdę z precyzją podeszła do techniki. Jakby miała w głowie wszystko rozrysowane i obmierzone, a potem przenosiła to na ciało. Jednak lubię jak ludzie się nie poddają na pierwszym zakręcie, kiedy plączą się ręce z nogami, a ruchy są jeszcze kanciaste. Lubię tę determinację i ambicję, żeby masować jak najlepiej nawet, kiedy dany ruch poznało się kilka dni wcześniej. Lubię też to, że się przejmujecie, stresujecie i chcecie być lepsi. To znaczy, że Wam zależy.

Powiem Wam, że naprawdę lubię moją pracę. Nigdy nie przypuszczałam, że będę tyle uczyć, ile uczyłam przez ostatnie 4 lata. W sumie to będzie prawie 200 indywidualnych kursów! Nie wiedziałam, że uczenie może być takie fajne. Człowiek przekazuje co wie, przy okazji pije cappuccino, zwierzęta kręcą się między nogami, potem się leży na stole i odbiera to, czego się kogoś nauczyło. No to jest życie 😉. Pewnie, że jest intensywnie, jasne, że muszę się nagadać, nawyjaśniać i pootwierać kilka pancernych puszek w człowieku, ale warto 😊 Zwłaszcza warto dla tych wszystkich osób, które potem korzystają z masażu tych nowych lomi talentów.

Ewelinę znajdziecie tu: https://agnieszkakawula.pl/moi-lomi-ludzie/ewelina-bednarska/

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Wierzę, że empatyczny dotyk i masaż, budzi do życia oraz zbliża ludzi.

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!