Jeśli są wśród moich obserwatorów architekci, to wróżka Kawula przepowiada Wam też karierę terapeutów masażu. Serio. Znam jedną bardzo dobrą terapeutkę i świetną nauczycielkę, która jest z wykształcenia architektą. A teraz mam wśród swoich uczniów żywy dowód na to, że architektura i masaż to dobre kombo 😉.

Ewelina naprawdę z precyzją podeszła do techniki. Jakby miała w głowie wszystko rozrysowane i obmierzone, a potem przenosiła to na ciało. Jednak lubię jak ludzie się nie poddają na pierwszym zakręcie, kiedy plączą się ręce z nogami, a ruchy są jeszcze kanciaste. Lubię tę determinację i ambicję, żeby masować jak najlepiej nawet, kiedy dany ruch poznało się kilka dni wcześniej. Lubię też to, że się przejmujecie, stresujecie i chcecie być lepsi. To znaczy, że Wam zależy.

Powiem Wam, że naprawdę lubię moją pracę. Nigdy nie przypuszczałam, że będę tyle uczyć, ile uczyłam przez ostatnie 4 lata. W sumie to będzie prawie 200 indywidualnych kursów! Nie wiedziałam, że uczenie może być takie fajne. Człowiek przekazuje co wie, przy okazji pije cappuccino, zwierzęta kręcą się między nogami, potem się leży na stole i odbiera to, czego się kogoś nauczyło. No to jest życie 😉. Pewnie, że jest intensywnie, jasne, że muszę się nagadać, nawyjaśniać i pootwierać kilka pancernych puszek w człowieku, ale warto 😊 Zwłaszcza warto dla tych wszystkich osób, które potem korzystają z masażu tych nowych lomi talentów.

Ewelinę znajdziecie tu: https://agnieszkakawula.pl/moi-lomi-ludzie/ewelina-bednarska/

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Renata przyszła do mnie na masaż pierwszy raz w lutym. W zasadzie to zapisała swojego męża, a że sama lubi masaże, to sobie nie pożałowała. Po sesji wycięło ich elegancko, padli na kanapie, a jak …

Lomi dla seniorów Read More »

Nagrywałam dziś kolejny odcinek podcastu Anatomia Dotyku. Opowiadam w nim o tym, o tym, że marzę, żeby móc oficjalnie powiedzieć, że w Pucku, na ulicy Kasztanowej 28 czynnie działa Instytut Badawczy Dotyku i Masażu Lomi …

Wstała i zatańczyła Read More »

Ewelina już w podstawówce robiła własne wizytówki, na których pisała, że jest masażystką! Jak zamarzyła, tak zrobiła! I teraz potrafi i w fizjoterapię i wymiata w lomi lomi. Na zajęciach przepytała mnie na wszystkie lomi …

Fizjo w sprawie lomi lomi Read More »

Scroll to Top