Jak prowadzić badanie, którego jeszcze nikt nie zrobił w dodatku nie będąc pracownikiem naukowym? Trzeba się odważyć i zacząć.

Jak wystąpić na Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Etyka i metody badań naukowych ogólnopolskiej konferencji naukowej „Etyka i metody badań naukowych”? Trzeba się odważyć i wysłać zgłoszenie.

Dwa lata temu zrobiłam pierwszy krok i kompletnie nie wiedziałam w jaką stronę pójdą kolejne. Dwa miesiące temu, z zakamarków Internetu dotarła do mnie informacja o konferencji. W życiu nie pomyślałam, żeby wystąpić w niej w roli prelegentki. Zainteresował mnie temat i kwestie jakie będą na niej poruszane. Dopiero kiedy wczytałam się głębiej, zobaczyłam, że można też zgłosić swoje wystąpienie. Pomyślałam, a dlaczego nie?

Jako osoba nie zrzeszona z żadną uczelnią i prowadząca badania nad wpływem masażu na człowieka z poczuciem pewnej misji, jedynie cichutko liczyłam, że Rada Naukowa z zaciekawieniem spojrzy na prezentację pod tytułem: „Jak żółtodziób zrobił własne badanie naukowe i co mu z niego wyszło”.

Termin nadsyłania abstraktów naukowych minął przedwczoraj. Wczoraj był termin ogłaszania tych, przyjętych. Nie otrzymałam żadnej wiadomości, więc pomyślałam: „Szkoda, będę szukała kolejnych konferencji”. Ale serio, naprawdę szkoda…

Mail przyszedł dziś, o 11:51 tuż po tym, jak skończyłam występy gościnne do podcastu Agaty Dr. Art AGATA NOREK Accident Survivor PTSD & PTG „Chirurgia duszy”, w którym opowiadałam o empatycznym dotyku w czasie choroby i kolejnych etapach moich badań nad masażem i dotykiem.

Wystąpienie konferencyjne za tydzień w sobotę. Czasu na przygotowanie mam mało, ale już mam dość mocno temat poukładany, teraz trzeba nadać mu odpowiednią strukturę i oprawę obrazkową. Jeśli bogowie technologii mnie nie zawiodą, to 16ego grudnia opowiem o wyrywku badań jakie prowadzę i z przyjemnością posłucham innych wystąpień. Już przygotowuję kontenery na te tony inspiracji jakie tego dnia przyjdą wraz z prezentacjami innych prelegentów.

Tymczasem ja i moja różowa teczka z danymi jakie zebrałam z pierwszego etapu badania jesteśmy gotowe do pracy nad wystąpieniem. Ale zanim konferencja, to jeszcze zapraszam na moje wystąpienie na żywo na FB w najbliższą sobotę: Empatyczny dotyk w chorobie podzielę się wstępnymi danymi z kolejnego badania jakie prowadzę 😉 i mam nadzieję, że to będzie inspirujący, sobotni poranek dla tych, którzy zdecydują się godzinę spędzić ze mną. (Nagranie po transmisji mam zamiar zapisać, o ile bogowie Internetu będą łaskawi i pozwolą).

Jeju, ale się cieszę!!! Dla takiego żółtodzioba to naprawdę turbo wydarzenie! Masaż Lomi lomi idzie na ogólnopolską konferencję!!! Zamierzam, mimo ogromnych emocji i rozstroju żołądkowego, zaprezentować badanie i mój ukochany masaż, najlepiej jak potrafię, przystrojona w najpiękniejszy, zdrowy brokat od Ministerstwo Dobrego Mydła.

Jeju, ale się boję!!! I cieszę. I boję. Ale chyba bardziej cieszę 😉

Wysyłam dziś tonę odwagi każdemu kto jej potrzebuje. Warto się odważać. Mimo rozwolnienia 😉.

PS Aktualnie trwa zbieranie danych do ogólnopolskiego badania ankietowego Dotyk w chorobie, a raport z niej zostanie opublikowany do końca marca przyszłego roku. Ankietę możesz wypełnić tu

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż.
Jestem dziewczyną z YouTube’a.
Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino.
Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!