Lomi badanie w służbie kobietom w endometriozie ogłosiłam w poniedziałek. A dziś mogę napisać, że mam już komplet miejsc. Dwie panie przyjmę w trybie pilnym w najbliższych dniach oraz zdecydowałam rozszerzyć swoje możliwości badawczo-masażowe i PRZYJĄĆ WIĘCEJ KOBIET, bo skala problemu jest ogromna i bardzo mnie to porusza. Aktualnie może to być 20 osób.

To będzie wyjątkowe badanie, ponieważ dołączają do mnie lomi terapeutki z całej Polski. W tym, dziewczyny, które same zmagały się z dolegliwościami i dokładnie wiedzą, jak to jest.

Aktualnie jest nas już 10 lomi masażystek!!!!! I choć każda z nas może przyjąć różną ilość osób, suma kobiet, którym w finale spróbujemy pomóc jest imponująca! Nie ważne jak długo masujesz techniką lomi lomi. Nie ważne, czy możesz pomóc „tylko” jednej osobie. Ważne, że chcesz i możesz. Dołącz do nas. Przygotowałam już program wsparcia w tym badaniu też innych terapeutek 😊 Oficjalnie ruszamy od września.

Przypominam, że do badania mogą zgłosić się jeszcze kobiety, które między innymi:

– mają już zdiagnozowaną endometriozę lub są w trakcie szukania diagnozy

– mają kłopoty z regularnymi miesiączkami

– odczuwają dotkliwe dolegliwości ze strony układu rozrodczego

– odczuwają duże dolegliwości ze strony układu hormonalnego

– często uskarżają się na bardzo bolesne miesiączki, a w jej trakcie na napięty brzuch, boleści w okolicy miednicy i lędźwi i trudno im wtedy funkcjonować

– zmagają się z nadmiernymi lub skąpymi miesiączkami, krew pełna jest skrzepów

– są po przebytych operacjach kobiecych, a mimo wszystko nie czują się w pełni zdrowe oraz nie mogą wrócić do sprawności,

– nie raz usłyszały na te nasze kobiece sprawy: „tu się więcej nie da zrobić”, „to taki wiek”, „tak już musi być” itp.

(Szczegółowy opis zasad przystąpienia do badania, znajdziesz w poście z 1ego lipca 😊)

Zespół jajników policystycznych, endometrioza, koszmarne napięcia przedmiesiączkowe, które trwają zamiast kilku dni, często połowę miesiąca – to tylko nazwy dolegliwości za którymi kryją się niewiarygodnie duże ilości tabletek przeciwbólowych, nieprzespane noce, zmieniająca się waga ciała, sińce pod oczami, setki dni zwiniętych w kulkę, chęć jechania na SOR po pomoc i to poczucie, że ciało kobiety nie gra do tej samej bramki. Dochodzą do tego często lekceważące komentarze otoczenia i niektórych lekarzy, u których kobiety szukają pomocy.

Tak nie musi być. Możemy wspólnie sprawdzić jak bardzo można poprawić komfort naszej kobiecej codzienności, dzięki hawajskiemu masażowi ciała Lomi Lomi Fizjo.

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Wierzę, że empatyczny dotyk i masaż, budzi do życia oraz zbliża ludzi.

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!