Znowu to zrobiłam! Kolejne wystąpienie na ogólopolskiej konferencji online za mną. Reprezentowałam Instytut Dotyku i Masażu razem z terapeutką Celina Fit terapia i masaż, która przeprowadziła autorskie badanie wpływu Terapii Czaszkowo-Krzyżowej na migreny.

Konferencja odbyła się pod hasłem: „Kobiety w nauce, sztuce, biznesie i życiu publicznym”. Dałyśmy czadu, choć obie teraz musimy doprowadzić nasze układy nerwowe do porządku.

Moje wystąpienie miało śmiały tytuł: Czy i jak masażystka może zmieniać świat?

Jestem z nas dumna jak nie wiem co! Dałyśmy czadu, choć obie teraz musimy doprowadzić nasze układy nerwowe do porządku.

Wspierałyśmy się na każdym etapie. Celina nawet przysyłała mi cytaty z mądrych książek o rozwolnieniu 😉 bo co się wypróżniłam przed wystąpieniem to moje i mój płaski brzuch teraz można zapełniać lodami 😉.

Za dwa tygodnie powtórzę imprezę, tym razem na innej konferencji: „Kongres prawa medycznego” będę opowiadała o etycznych zagwostkach zawodu masażysty. Zwłaszcza o masowaniu osób, z który mi nie ma już kontaktu logicznego i możliwości porozumienia się.

Moje wystąpienie nagrałam na pamiątkę. Dla mnie to naprawdę duże kroki w pokonywaniu swoich strachów. Mam to szczęście, że praca jest dla mnie czymś na tyle fascynującym, że popycha mnie do prowadzenia kolejnych badań, eksplorowania masażu i dotyku na wielu płaszczyznach. Także tej werbalnej, konferencyjnej. Wyjście z norki bywa straszne, ale jak się uda, daje naprawdę niezłej mocy!

😊 w niecałych 10 minutach, zmieściłam 10 lat życia 😉

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Wierzę, że empatyczny dotyk i masaż, budzi do życia oraz zbliża ludzi.

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!