Palec do budki, kto chciałby nauczyć się niezwykle „mądrego” masażu? Jestem w nim zakochana od ponad 15stu lat, a mądrość tej techniki połączonej z wrażliwością osoby, wykonującej Lomi Lomi inspirują mnie z roku na rok coraz bardziej.

W tym roku zdecydowałam się poprowadzić jedynie kursy grupowe zarówno dla początkujących jak i dla tych, którzy chcieliby wiedzę pogłębić. Już w poniedziałek startuje pierwsza ekipa odważnych i podekscytowanych.

Kolejna szansa by dołączyć do grup to kwiecień. Zostały pojedyncze miejsca w edycji wiosennej i połowa w edycji jesiennej.

Lomi lomi fizjo to nazwa, która powstała w wyniku moich obserwacji wpływu masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui na ciało człowieka, jego fizjologię i zdolności do autoregulacji.

Technika łączy w sobie miękkość, łagodność z bardzo precyzyjnymi ruchami, które sięgają również głębszych partii mięśni, bez zadawania ciału bólu.


Kurs dla początkujących został opracowany tak, by każdy uczestnik ukończył go z poczuciem, że wie jak samodzielnie poprowadzić terapię bólu masażem Lomi Lomi Fizjo. Podzielę się całą wiedzą z 3 lat prowadzenia „lomi badania” oraz doświadczeniem wolontariatu dotykowo-masażowego jaki tworzę w domach seniorów.

Na kursie pojawią się goście, moi uczniowie, pacjenci i specjaliści, którzy na co dzień masują lomi lomi, ale też w swojej pracy korzystają z innych form wspierających powrót ciała do zdrowia. To niezwykła okazja posłuchania i porozmawiania z lomi praktykami, którzy jeszcze nie tak dawno temu byli na początku drogi, a dziś mają swoje własne gabinety i pomagają innym.

Na kursie dla zaawansowanych pojawią się też lekarze. Będzie też okazja pomasować ciała moich pacjentów seniorów czy pacjentów onkologicznych. Planuję też niespodziankę (wycieczkę do niezwykłego miejsca, gdzie będziemy uczyć się wrażliwości i człowieczeństwa…)

Odegramy treningowe scenki rodzajowe i przećwiczymy różne scenariusze przebiegu terapii masażem. Zaangażowane w to będą osoby, które na czas zajęć nas odwiedzą i będą naszymi modelami. Krok po kroku przejdziemy etapy dobrej komunikacji pacjent-terapeuta oraz stworzymy poradnik dobrych praktyk.

Każdy z kursantów otrzyma świetnie opracowane materiały edukacyjne, którymi będzie mógł się posiłkować na każdym etapie swojej własnej praktyki.

Zapraszam każdego, kogo dłonie i serce chcą robić dobro masażem.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy.

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Wierzę, że empatyczny dotyk i masaż, budzi do życia oraz zbliża ludzi.

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!