Fachowiec z fachowcem

Kiedy fachowiec spotyka się z fachowcem to może być albo spięcie, albo objęcie 😉. W przypadku Pauliny było to drugie. Bo choć to ja dzieliłam się wiedzą o masażu, jaką zgromadziłam przez ostatnie lata, to Paulina była bardzo otwarta na jej przyjęcie, a i kilka inspiracji sama mi podrzuciła. Lomi korepetycje czy mentoring to takie spotkania, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że moje błądzenie latami po omacku miało sens. Że te wszystkie odkrycia jakich dokonałam mają sens, bo przekładają się na zdrowie drugiego człowieka, ale też służą do pomnażania kompetencji innych terapeutów, a to przekłada się na jeszcze więcej zdrowia kolejnych klientów.

Z Pauliną przyszło też dużo wsparcia do mojej praktyki. Bo to kobieta, której nie znałam wcześniej, ale o podobnej wrażliwości i kiedy czyta moje wpisy, czy słucha podcastu, nie jest obojętna. Nigdy nie pociesza ani nie radzi, ale zawsze znajdzie takie słowa, które albo mnie uśmiechają, albo podnoszą na duchu. A do tego Paulina Jasińska super masuje, mieszka w Gdańsku, więc wiem, że jeśli będę w potrzebie, mam kolejne miejsce, gdzie dają świetną terapię masażem.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Kiedy przeprowadziłam się do Pucka prawie cztery lata temu, nie znałam tu nikogo, oprócz mojego męża i teściów. Po raz kolejny rzucałam się na głęboką wodę i miałam nadzieję, że nie rozbiję się o skały....
 „Gdybym znalazła taki masaż 50 lat temu, może nie spotkałoby mnie tyle problemów zdrowotnych po drodze” – przyznała 75 letnia pani Basia. „Słyszałam o tym masażu, ale jestem wierząca i bałam się wcześniej skorzystać” –...
Marlena wkręciła się w lomi badanie. Po kilkunastu latach praktykowania, przyjechała do mnie spod niemieckiej granicy, na kurs nauczycielski i zakochała się w terapii masażem. Tak jakby nikt jej nie powiedział jak potężnym narzędziem dla...
Scroll to Top