Fachowiec z fachowcem

Kiedy fachowiec spotyka się z fachowcem to może być albo spięcie, albo objęcie 😉. W przypadku Pauliny było to drugie. Bo choć to ja dzieliłam się wiedzą o masażu, jaką zgromadziłam przez ostatnie lata, to Paulina była bardzo otwarta na jej przyjęcie, a i kilka inspiracji sama mi podrzuciła. Lomi korepetycje czy mentoring to takie spotkania, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że moje błądzenie latami po omacku miało sens. Że te wszystkie odkrycia jakich dokonałam mają sens, bo przekładają się na zdrowie drugiego człowieka, ale też służą do pomnażania kompetencji innych terapeutów, a to przekłada się na jeszcze więcej zdrowia kolejnych klientów.

Z Pauliną przyszło też dużo wsparcia do mojej praktyki. Bo to kobieta, której nie znałam wcześniej, ale o podobnej wrażliwości i kiedy czyta moje wpisy, czy słucha podcastu, nie jest obojętna. Nigdy nie pociesza ani nie radzi, ale zawsze znajdzie takie słowa, które albo mnie uśmiechają, albo podnoszą na duchu. A do tego Paulina Jasińska super masuje, mieszka w Gdańsku, więc wiem, że jeśli będę w potrzebie, mam kolejne miejsce, gdzie dają świetną terapię masażem.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Najpierw umarła moja babcia. Akurat trwał kolejny indywidualny kurs lomi lomi, kiedy dostałam wiadomość. W tym czasie mój pies słabł. Ze spaceru na spacer było coraz trudniej. Guz, który wyrósł spod ogona, wymagał mocnych tabletek, …

Nie wyszło Read More »

Od dziś jestem oficjalnie instytucją szkoleniową! Taką uznawaną przez Urząd Pracy. Dzięki temu, osoby, które dostaną dofinansowanie od Państwa, na prowadzenie działalności gospodarczej, mogą zamarzyć sobie kurs Lomi Lomi Fizjo i szkolić się u mnie. …

Instytucja Szkoleniowa Read More »

Co można robić o 7.44 w niedzielę? Na przykład zapisywać się na kurs online ze specjalistką ze Stanów, od masażu ostatecznego, dla chorych i cierpiących. Od ponad dwóch tygodni śledzę wszystko co tylko zdołam znaleźć …

Masaż dla chorych Read More »

Scroll to Top