Lomi Lomi Nui to piękny masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. W dawnych czasach masaż wykonywali Kahuni – starożytni strażnicy wiedzy tajemnej i systemu uzdrawiania. Hawajscy szamani łączyli masaż ze świętym tańcem, który wykonywali wokół kamiennego ołtarza, stąd nazywano go masażem świątynnym. Rytuał ten spotykał wybrańców, którzy mieli wykonać dla swej społeczności szczególne zadanie. Kahuni wykonywali go przez wiele godzin, a czasami nawet wiele dni, przy akompaniamencie wielogłosowych uzdrawiających pieśni.
Lomi Lomi Nui jest świątynną wersją masażu stosowaną jako rytuał przejścia, otwarcia na nowy etap życia. Miał służyć zarówno uzdrawianiu jak również głębokiej osobistej transformacji. W trakcie masażu można doświadczyć głębokiego kontaktu z własnym ciałem, emocjami i duszą. Lomi jest masażem przynoszącym wielowymiarowe korzyści i kto raz go doświadczy trudno mu pozostać obojętnym na… siebie samego ;-). Lomi wydobywa prawdziwe piękno człowieka i to jego niezwykła moc.
Działanie Lomi Lomi jest holistyczne. Lomi to troskliwa opieka nie tylko nad ciałem, ale też emocjami i duszą. Masaż rozluźnia mięśnie i uwalnia nas od napięć powstałych podczas stresu. Poprawia krążenie krwi i wspomaga przemianę materii oraz odtruwanie organizmu. Zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Pobudza układ limfatyczny i krwionośny.
Lomi Lomi Nui pobudza do działania i poprawia wewnętrzny przepływ energii.
Pozwala nam z innej perspektywy spojrzeć na problemy życia codziennego. Często podczas masażu pojawiają się sposoby ich rozwiązania. Może przyczynić się do usunięcia lęków i obaw, a niekiedy złych przyzwyczajeń. Często po masażu rodzi się chęć do zmian życiowych.
Serdecznie zapraszam na sesje na moich Hawajach w Gdyni
Lomi Lomi Nui to zdecydowanie coś więcej niż zwykły relaks… Doświadczenie warte kilku godzin wyrwanych z życia ;-). Twoje ciało Ci podziękuje. Gwarantuję.
Skontaktuj się ze mną: kontakt@agnieszkakawula.pl
tel. 692 215 113
Agnieszka Kawula

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Wierzę, że empatyczny dotyk i masaż, budzi do życia oraz zbliża ludzi.

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!