Joasia prawie by odwołała kurs. Kumulacja emocji w życiu zawodowym mocno wydrenowała jej siły życiowe. Ale przyjechała, a ja powiedziałam, że jeśli uzna, że to dla niej za dużo, może zrezygnować. Bo nie trzeba wszystkich lęków od razu pokonywać ani skakać na główkę poza strefę komfortu, kiedy nie ma siły na nic. Na szczęścia Asia mi zaufała, została, a nawet nauczyła się masować tak, że jestem absolutnie przekonana o sile jej rąk i wrażliwości czucia ciała. Choć martwiła się, że nie potrafi znaleźć napięć, to jakoś wymasowała na moim ciele dokładnie te, które były na wierzchu. Chyba tylko dzięki temu, że się masowałyśmy obie, przetrwałam dość emocjonujący dla mnie samej tydzień.

Wzruszające było też obserwowanie, jak nabiera pewności w dłoniach, jak coraz mniej drży jej ciało, kiedy masuje, jak robi coraz dłuższe sesje i pojawia się ten błysk w oku mimo mocnego zmęczenia. A oprócz nauki to sobie dziewczyna pospała 😉. Bo klasycznie ostatnio każdy kawulowe gadanie odsypia 😉, a wtedy wszystko się spokojnie układa w umyśle na te półeczki, które trzeba.

W ogóle porusza mnie, kiedy przyjeżdżacie na kurs tacy przejęci, w rozedrganiu, bo to znaczy, że Wam bardzo zależy. Mnie też zawsze rozbijają się o jelita motyle, kiedy ma przyjść na masaż nowy klient. Lubię te emocje przed. I obyśmy tego wewnętrznego przejęcia nigdy nie zatracili.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Od dziś jestem oficjalnie instytucją szkoleniową! Taką uznawaną przez Urząd Pracy. Dzięki temu, osoby, które dostaną dofinansowanie od Państwa, na prowadzenie działalności gospodarczej, mogą zamarzyć sobie kurs Lomi Lomi Fizjo i szkolić się u mnie....
W dniu rozpoczęcia kursu grupowego w Gliwicach miałam dwie drogi: poprowadzić go mimo kilku turbulencji albo wrócić do domu tego samego dnia. Chwilę po godzinie 8 rano byłam skłonna wrócić. Kiedy do sali weszły pierwsze...
Możliwe, że uczenie mam w DNA. Rodzice są nauczycielami. Nawet mój pradziadek wykładał matematykę na uniwersytecie w Odessie. Nauki ścisłe, historia, informatyka, nauczanie początkowe, z tego słynie mój klan. Więc chyba od każdego wzięłam sobie...
Scroll to Top