Joasia prawie by odwołała kurs. Kumulacja emocji w życiu zawodowym mocno wydrenowała jej siły życiowe. Ale przyjechała, a ja powiedziałam, że jeśli uzna, że to dla niej za dużo, może zrezygnować. Bo nie trzeba wszystkich lęków od razu pokonywać ani skakać na główkę poza strefę komfortu, kiedy nie ma siły na nic. Na szczęścia Asia mi zaufała, została, a nawet nauczyła się masować tak, że jestem absolutnie przekonana o sile jej rąk i wrażliwości czucia ciała. Choć martwiła się, że nie potrafi znaleźć napięć, to jakoś wymasowała na moim ciele dokładnie te, które były na wierzchu. Chyba tylko dzięki temu, że się masowałyśmy obie, przetrwałam dość emocjonujący dla mnie samej tydzień.

Wzruszające było też obserwowanie, jak nabiera pewności w dłoniach, jak coraz mniej drży jej ciało, kiedy masuje, jak robi coraz dłuższe sesje i pojawia się ten błysk w oku mimo mocnego zmęczenia. A oprócz nauki to sobie dziewczyna pospała 😉. Bo klasycznie ostatnio każdy kawulowe gadanie odsypia 😉, a wtedy wszystko się spokojnie układa w umyśle na te półeczki, które trzeba.

W ogóle porusza mnie, kiedy przyjeżdżacie na kurs tacy przejęci, w rozedrganiu, bo to znaczy, że Wam bardzo zależy. Mnie też zawsze rozbijają się o jelita motyle, kiedy ma przyjść na masaż nowy klient. Lubię te emocje przed. I obyśmy tego wewnętrznego przejęcia nigdy nie zatracili.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Asia miała przyjechać na kurs w zeszłym roku, ale zdrowie postanowiło inaczej. I tak, po prawie roku nadszedł ten dzień. Z głowy wyskakiwały wszystkie najgorsze historie ze szkolnych lat. Oceny, przepytywania, sprawdziany, lęk przed odezwaniem...
Tego dnia na Gozo było wyjątkowo gorąco. Komary cięły jak wściekłe całą noc i znowu prawie nie spałam. Rano mieliśmy z mężem odwiedzić moją koleżankę Magdę. To ona opiekowała się mną, kiedy 15 lat temu...
Znałyśmy się „służbowo” i to ja byłam klientką gabinetu stomatologicznego, który prowadzi z mężem. Zawsze dzień przed wizytą, dzwoniła: „Pani Agnieszko, jutro o 10 pamięta pani?”. Czasem mignęła mi w mieście jej burza loków i...
Scroll to Top