Mariola rozpoczęła serię nauczycielek jogi, które podjęły naukę masażu lomi lomi fizjo. Uczyć nauczycieli innego fachu to jest wyzwanie, którego na początku się bałam. Zupełnie niesłusznie. Bo dobry nauczyciel już wie, że nauka od początku to nie takie proste, że wymaga pokory, ćwiczenia i samodyscypliny. I że warto słuchać nauczyciela, bo on już swoje przeszedł, albo i doczołgał się tu i tam, więc może o tym opowiedzieć uczniowi, żeby było mu ciut łatwiej. Dobry nauczyciel potrafi też być w roli ucznia.

Mariola najpierw przyjechała na masaż. Trochę była zdecydowana na kurs, a trochę chciała najpierw sprawdzić co to jest to lomi lomi. I tak posprawdzała, że wkręciła się mocno w masowanie! Zrobiła serię masaży swojej mamie, usprawniła jej ciało, a sama zaczęła nabierać coraz większej pewności jak ta forma pracy z ciałem działa na człowieka. Od czasu do czasu dostaję raporty z postępów i one przychodzą idealnie w chwili, kiedy sama potrzebuję dobrych wiadomości ze świata moich uczniów, że sobie radzą, że bawi ich nowa praca, że sprawdzają to, co im przekazałam na kursie.

Ostatnio spotkałyśmy się na kawie. Mariola ma wiele talentów, jednym z nich jest szycie. I przywiozła mi piękne, białe spodnie uszyte specjalnie dla mnie, oraz specjalnie do masażu! Przy kawie opowiedziała mi jak bardzo rozwinęła skrzydła i że ma ochotę na więcej. Więc polecam jej dobrą technikę i czułe serce. Wasze obolałe ciała będą w dobrych rękach. Z Mariolą mamy się blisko, więc mam szczęście, bo nie ma opcji, żebyśmy się nie spotkały na wymianie masażowej 😊. A komu blisko na jogę czy lomi w Wejherowie niech się nie waha! (Szukajcie Marioli Michty)

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Renata przyszła do mnie na masaż pierwszy raz w lutym. W zasadzie to zapisała swojego męża, a że sama lubi masaże, to sobie nie pożałowała. Po sesji wycięło ich elegancko, padli na kanapie, a jak …

Lomi dla seniorów Read More »

Nagrywałam dziś kolejny odcinek podcastu Anatomia Dotyku. Opowiadam w nim o tym, o tym, że marzę, żeby móc oficjalnie powiedzieć, że w Pucku, na ulicy Kasztanowej 28 czynnie działa Instytut Badawczy Dotyku i Masażu Lomi …

Wstała i zatańczyła Read More »

Ewelina już w podstawówce robiła własne wizytówki, na których pisała, że jest masażystką! Jak zamarzyła, tak zrobiła! I teraz potrafi i w fizjoterapię i wymiata w lomi lomi. Na zajęciach przepytała mnie na wszystkie lomi …

Fizjo w sprawie lomi lomi Read More »

Scroll to Top