Wrażliwa, kolorowa, delikatna, utalentowana, na własnych zasadach, autentyczna. Kiedy poznałam Natalię obie byłyśmy w kropce biznesowej. Przez naszą wrażliwość zupełnie nie umiałyśmy się odnaleźć w social mediach i nie wiedziałyśmy, jak mówić o naszych talentach. Chowałyśmy się za strachem, wstydem i ograniczającymi przekonaniami. Ale miałyśmy siebie i mogłyśmy sobie kilka strachów wymasować z ciała. Dziś jesteśmy w zupełnie innym miejscu zawodowo.

Przez ponad 6 lat naszej znajomości przeszłyśmy naprawdę gigantyczną zmianę. I choć może dziś nie wymiatamy w marketingu internetowym, to nadal żyjemy autentycznie i odważnie. Był też czas, że Natalia potrzebowała mentoringu w masażu. Z przyjemnością rozwiałam jej kilka wątpliwości i aż miło było patrzeć, jak się rozwija.

Kiedy w marcu zobaczyłam, że Natalia założyła zbiórkę na kurs nauczycielski lomi lomi u mnie, powaliło mnie! Mega wzrusz. A teraz to się stało! 3 dni maglowałam ją na różne sposoby, żeby przygotować najlepiej jak umiem do nowej roli. Wyłożyłam wszystkie karty na stół i opowiedziałam o wielu studniach, w które można wpaść, kiedy się uczy. Pierwszego dnia Natalia wróciła do domu, a potem poszła spać pod drzewem 😉.

Dziś wyszła ode mnie z nowymi pomysłami, świeżą energią i kilkoma kiełkami, z których jeszcze nie wiadomo co wyrośnie, ale z przyjemnością obejrzę efekty końcowe. Niech pierwsi uczniowie, jacy do niej trafią, będą najfajniejsi na świecie, a uczenie tylko dodaje jej energii.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Masaż Lomi Lomi jest zaraźliwy. Tak bardzo, że z klienta można samemu zostać lomi terapeutą 😊. Wystarczył jeden masaż u mojej uczennicy Małgosi, żeby Patrycja poczuła, że chce spróbować. To nie był dla niej łatwy...
Trochę mnie pozamiatało. Tyle bym chciała opowiedzieć o czasie z Iwoną, ale wszystko, co najlepszego miałam, władowałam z nią. Czaiła się na lomi kurs u mnie od czerwca zeszłego roku. W lutym podjęła decyzję, że...
– Ale mnie przeczołgałaś – powiedziała Ania po zakończeniu pierwszego dnia kursu nauczycielskiego. To był dla mnie wyjątkowy czas. Pierwszy raz przekazałam wiedzę, jak uczyć masażu lomi lomi, mojej „oryginalnej” uczennicy! Ania przyjechała na kurs...
Przewiń do góry