Wrażliwa, kolorowa, delikatna, utalentowana, na własnych zasadach, autentyczna. Kiedy poznałam Natalię obie byłyśmy w kropce biznesowej. Przez naszą wrażliwość zupełnie nie umiałyśmy się odnaleźć w social mediach i nie wiedziałyśmy, jak mówić o naszych talentach. Chowałyśmy się za strachem, wstydem i ograniczającymi przekonaniami. Ale miałyśmy siebie i mogłyśmy sobie kilka strachów wymasować z ciała. Dziś jesteśmy w zupełnie innym miejscu zawodowo.

Przez ponad 6 lat naszej znajomości przeszłyśmy naprawdę gigantyczną zmianę. I choć może dziś nie wymiatamy w marketingu internetowym, to nadal żyjemy autentycznie i odważnie. Był też czas, że Natalia potrzebowała mentoringu w masażu. Z przyjemnością rozwiałam jej kilka wątpliwości i aż miło było patrzeć, jak się rozwija.

Kiedy w marcu zobaczyłam, że Natalia założyła zbiórkę na kurs nauczycielski lomi lomi u mnie, powaliło mnie! Mega wzrusz. A teraz to się stało! 3 dni maglowałam ją na różne sposoby, żeby przygotować najlepiej jak umiem do nowej roli. Wyłożyłam wszystkie karty na stół i opowiedziałam o wielu studniach, w które można wpaść, kiedy się uczy. Pierwszego dnia Natalia wróciła do domu, a potem poszła spać pod drzewem ?.

Dziś wyszła ode mnie z nowymi pomysłami, świeżą energią i kilkoma kiełkami, z których jeszcze nie wiadomo co wyrośnie, ale z przyjemnością obejrzę efekty końcowe. Niech pierwsi uczniowie, jacy do niej trafią, będą najfajniejsi na świecie, a uczenie tylko dodaje jej energii.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Renata przyszła do mnie na masaż pierwszy raz w lutym. W zasadzie to zapisała swojego męża, a że sama lubi masaże, to sobie nie pożałowała. Po sesji wycięło ich elegancko, padli na kanapie, a jak …

Lomi dla seniorów Read More »

Nagrywałam dziś kolejny odcinek podcastu Anatomia Dotyku. Opowiadam w nim o tym, o tym, że marzę, żeby móc oficjalnie powiedzieć, że w Pucku, na ulicy Kasztanowej 28 czynnie działa Instytut Badawczy Dotyku i Masażu Lomi …

Wstała i zatańczyła Read More »

Ewelina już w podstawówce robiła własne wizytówki, na których pisała, że jest masażystką! Jak zamarzyła, tak zrobiła! I teraz potrafi i w fizjoterapię i wymiata w lomi lomi. Na zajęciach przepytała mnie na wszystkie lomi …

Fizjo w sprawie lomi lomi Read More »

Scroll to Top