Miałam 28 lat, byłam tuż przed rozwodem i nie wiedziałam, jak żyć. Nie miałam pojęcia, gdzie się płaci rachunki za prąd, czy będzie mnie stać kiedykolwiek na samodzielne mieszkanie, z czego zarobię na jedzenie (bo nie z masażu przecież, choć już wtedy się nim zajmowałam).

Przez kolejne lata podejmowałam same najgorsze decyzje, bo życie kompletnie mi nie wychodziło. Byłam bezdomna i tylko dzięki uprzejmości moich dobrych klientów, miałam na kilka miesięcy dach nad głową. Na nic mnie nie było stać. Był czas, że spałam na podłodze na kocach i jadłam tylko ryż z marchewką. Wyjechałam do Niemiec, z miłości, która też mi nie wyszła. Po prawie trzech latach wróciłam do Gdyni. Zamiast z euro na dobry start, byłam spłukana, bo musiałam spłacić długi za niepłacenie niemieckiego ubezpieczenia zdrowotnego. Zamiast faceta, i rodziny, którą mieliśmy założyć, miałam psa, którego nie wiedziałam czy i za co utrzymam.

Dlatego kiedy dziś nie wstydzę się powiedzieć, że super zarabiam, że mam zdrową i dojrzałą relację z sobą, moim mężem i psem 😉. Czasem wkurza mnie, kiedy ktoś mówi: „zazdroszczę ci (rodziny, domu, pracy, psa, pasji, energii, figury i czego tam jeszcze). Gdyby ktoś poznał mnie jeszcze choćby 4 lata temu, niekoniecznie miałby ochotę na moje życie…

Ciągle oswajam temat wydawania pieniędzy. To dla mnie kompletnie „nienormalne”, że mogę iść do Rossmana, wydać pieniądze TYLKO na przyjemności. I nie jest mi wstyd, i czuję dumę. Że własnymi rękoma dałam radę. I pomyśleć, że tymi samymi rękoma, próbowałam pozbawić się życia dwa razy. Do trzeciego nie doszło, choć było blisko. Na szczęście udało mi się w końcu znaleźć odpowiednią terapeutkę.

Nie maluję się od prawie 20 lat. Jedynie tusz do rzęs, żeby oko spod okularów było widać. Ale dziś kupiłam szminkę. Różową. Błyszczy się. Jestem dzień przed okresem, woda wychodzi mi uszami, nie spałam całą noc, a ja czuję się jak królowa po kąpieli w kozim mleku. I nie jest mi wstyd!

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Najpierw umarła moja babcia. Akurat trwał kolejny indywidualny kurs lomi lomi, kiedy dostałam wiadomość. W tym czasie mój pies słabł. Ze spaceru na spacer było coraz trudniej. Guz, który wyrósł spod ogona, wymagał mocnych tabletek,...
Od dziś jestem oficjalnie instytucją szkoleniową! Taką uznawaną przez Urząd Pracy. Dzięki temu, osoby, które dostaną dofinansowanie od Państwa, na prowadzenie działalności gospodarczej, mogą zamarzyć sobie kurs Lomi Lomi Fizjo i szkolić się u mnie....
Co można robić o 7.44 w niedzielę? Na przykład zapisywać się na kurs online ze specjalistką ze Stanów, od masażu ostatecznego, dla chorych i cierpiących. Od ponad dwóch tygodni śledzę wszystko co tylko zdołam znaleźć...
Scroll to Top