Młodzieńcze marzenia spełnione

Emilię chciałam adoptować już pierwszego dnia kursu. Między nami jest różnica ponad 20 lat i przysięgam, że gdybym mogła, to bym ją z przyjemnością urodziła 😉. Ale inna mama zrobiła cudowną pracę i wychowała niezwykłą młodą kobietę. Taką, która w podstawówce marzy o tym, żeby zostać masażystką i marzy o tym, żeby nauczyć się języka migowego. Zawsze kogoś dotykała, ugniatała, po prostu nie mogła się powstrzymać. Na brak chętnych nie narzekała.

I wiecie co? Rzadko spotykam kogoś kto realizuje swoje młodzieńcze fantazje z rodzaju „jak dorosnę, zostanę…”. A Emilia to po prostu zrobiła! W dodatku zamierza obie fascynacje połączyć i chce oferować masaż lomi lomi osobom głuchym.

Niech Was nie zwiedzie jej młody wiek. W niej jest ogrom niełatwego doświadczenia życiowego, z którym musiała sobie poradzić. Dotyka tak, że w drugim, człowieku zasklepiają się bóle i te fizyczne i te emocjonalne. To dar, ubrany w niezwykle skuteczną technikę lomi lomi. Emilia ma jeszcze kilka asów masażowych w swoim repertuarze, ale to już ciekawi mogą przekonać się sami, wystarczy wybrać się do Sopotu.

Nie wiem czym sobie zasłużyłam u Bogów Masażu, ale mam uczniów, których po prostu uwielbiam! Żadna osoba, nie pozostawiła mnie obojętną, każda jedna ma swoje stałe miejsce w moim życiorysie. Nawet jeśli spędzamy z sobą tylko 5 dni i nigdy więcej się nie widzimy, ten czas dla mnie jest bardzo wartościowy.

PS Tymczasem era kursów indywidualnych powoli ustępuje miejsca nowemu kursowi grupowemu, jakiego jeszcze nie było! Mam plan i nie waham się go wdrażać w życie. Są dwie edycje, wiosenna i jesienna. Na wiosenną na oba terminy jest już połowa miejsc zajęta. Jeśli komuś po drodze z masażem, świetnym treningiem i kilkoma wyzwaniami, zapraszam! Introwertycy nie muszą się bać! Wiem jak to jest w grupie i obiecuję zadbać o każdą nieśmiałą o wrażliwą osobę. Do każdego podejdę indywidualnie, bo zależy mi na komforcie uczestników, oraz na tym, żeby wyszli może z lekką niepewnością nowicjusza, ale zdecydowanie z fachem w rękach.

🧐
🧐
🧐

Zapisy na kurs „początkujący” przez formularz

🌱Edycja wiosenna:

26 lutego – 1 marca (5 wolnych miejsc)

22-26 kwietnia (5 wolnych miejsc)

🍁Edycja jesienna:

23-27 września (10 miejsc)

21-25 października (10 miejsc)

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Renata przyszła do mnie na masaż pierwszy raz w lutym. W zasadzie to zapisała swojego męża, a że sama lubi masaże, to sobie nie pożałowała. Po sesji wycięło ich elegancko, padli na kanapie, a jak …

Lomi dla seniorów Read More »

Nagrywałam dziś kolejny odcinek podcastu Anatomia Dotyku. Opowiadam w nim o tym, o tym, że marzę, żeby móc oficjalnie powiedzieć, że w Pucku, na ulicy Kasztanowej 28 czynnie działa Instytut Badawczy Dotyku i Masażu Lomi …

Wstała i zatańczyła Read More »

Ewelina już w podstawówce robiła własne wizytówki, na których pisała, że jest masażystką! Jak zamarzyła, tak zrobiła! I teraz potrafi i w fizjoterapię i wymiata w lomi lomi. Na zajęciach przepytała mnie na wszystkie lomi …

Fizjo w sprawie lomi lomi Read More »

Scroll to Top