Masaż za ogórki kiszone

„Naprawdę, że nie bierzesz pieniędzy za te masaże?” – zapytała mnie dziś pacjentka, która przyszła na pierwszy masaż w ramach mojego badania sprawdzania terapeutycznego aspektu lomi.„Zgadza się”.„W takim razie zawartość tej czarnej torby jest dla Ciebie”.

Przejęłam, wyjęłam i powiem Wam, że zestaw może dziwny, ale kiedy człowiek cały dzień pracował zarówno fizycznie, jak i intelektualnie, zje chałkę z masłem, na łyżeczkę nałoży miód pomarańczowo-goździkowy, a pięć minut później dziabnie ogórka kiszonego, bo po słodkim, dobrze wchodzi słone ?.

To był dobry dzień. Czuję, że wszystko, co dobre dałam, został mi całkiem fajny zapas na wieczór no i na pewno nie zawaham się uzupełnić zapasów kalorycznego zbiornika.Na więcej słów nie mam dziś siły. Piszę na nowej klawiaturze, nowego komputera, nowego systemu operacyjnego i to nie jest łatwe… Muszę jeszcze uzupełnić notatki z dzisiejszego masażu, zapisać co wyczułam i jak planuję dalszą terapię ciała klientki. A potem zjem, wiadomo co, oraz zabieram się za czytanie najpierw kryminału, a potem choć jednego rozdziału o ludzkim mózgu. Obiecałam sobie, że codziennie czytam coś dla relaksu i coś dla mądrości.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Na 42 osoby, które poddaję serii masaży (4-9 sesji w zależności od stanu zdrowia), 39 żyło z bólem (głównie pleców) dłużej niż rok. Większość pacjentów zjadła w tym czasie po kilkaset różnych tabletek przeciwbólowych (w...
  W listopadzie zeszłego roku rozpoczęłam pierwszy etap mojego badania nad wpływem masażu na człowieka. Jednym z etapów jest ankieta, którą wypełniły 1403 osoby z całej Polski. Raport niedługo zostanie opublikowany, natomiast już dziś chciałam...
Co to były za emocje! Nie wiem po której stronie większe, po mojej czy u 10 letniej Poli, która bierze udział w moich badaniach. „Był to mój pierwszy masaż w życiu i okazał się fantastyczn,...
Przewiń do góry