Lomi badania i rzeczywistość

Herbatę dostałam. Białą Damę. Od pacjentki mojego eksperymentu masażowego, która mnie nie znała wcześniej, ani nawet nie wiedziała, że masuję ubrana na biało ani,że na biało siwieję?

Dni odmierzam masażami, historiami i kłębkami bólu, które zwinięte w ciałach, pozwalają się wygrzebać. Przed południem szkolę z masażu, potem obiad, spacer z psem i zaczynam masaże. Uczę się nowego programu, zmieniam stronę internetową, opracowuję karty pacjentów, zmieniam, dopisuję, przekładam, czytam książki, pracuję trochę nad nowym reportażem, a nawet oglądam serial ?. Tak, ciągle to jest jedna doba ?I czekam. Aż zaczną spływać pierwsze formularze, które daję do wypełnienia po pierwszym spotkaniu.

Codziennie czekam na nową osobę i codziennie towarzyszy mi ten sam koktajl emocjonalny: trzy porcje ekscytacji, dwie niepewności, jedna niecierpliwości i pół zwątpienia.

Miałam przyjąć 10 osób i zrobić im po 3 darmowe sesje masażowe. Jak jest po 10 dniach od ogłoszenia, że rozpoczynam badania i szukam chętnych? Po przeczytaniu i wysłuchaniu 22 historii zdecydowałam się przyjąć wszystkie osoby. W swoim czasie, w swoim tempie. I już wiem, że w niektórych przypadkach, 3 spotkania to będzie za mało, więc zdecydowałam się zrobić to badanie porządnie i doprowadzić pacjenta do takiego etapu, w którym poczujemy zdecydowaną zmianę. W wielu ciałach te kulki bólu są splątane bardziej i będą wymagały 5 spotkań.Jestem na początku.

Piję mój koktajl emocjonalny i czekam. Aż zaczną spływać pierwsze formularze… Tymczasem, masuję dalej, a wieczorami staram się wyhamować wrotki, bo jestem ciągle nakręcona ?

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

„Mama przestała wychodzić z domu tak bolą ją nogi” – powiedział syn 81 letniej pani Kazi.Pierwszy raz przyjechali dwa tygodnie temu. Dojazd samochodem z Gdyni do Pucka to był w zasadzie pikuś, gorzej zejście po...
 „Gdybym znalazła taki masaż 50 lat temu, może nie spotkałoby mnie tyle problemów zdrowotnych po drodze” – przyznała 75 letnia pani Basia. „Słyszałam o tym masażu, ale jestem wierząca i bałam się wcześniej skorzystać” –...
Dlaczego witam Was dziś zdjęciami z mojej klatki schodowej spod poręczy? Już wyjaśniam. Przez ponad 13 lat praktyki Lomi Lomi nie umiałam o tym masażu opowiedzieć. Wszystkie słowa, które znajdowałam były pełne uniesienia, natchnienia i...
Scroll to Top