Lomi badania i rzeczywistość

Herbatę dostałam. Białą Damę. Od pacjentki mojego eksperymentu masażowego, która mnie nie znała wcześniej, ani nawet nie wiedziała, że masuję ubrana na biało ani,że na biało siwieję?

Dni odmierzam masażami, historiami i kłębkami bólu, które zwinięte w ciałach, pozwalają się wygrzebać. Przed południem szkolę z masażu, potem obiad, spacer z psem i zaczynam masaże. Uczę się nowego programu, zmieniam stronę internetową, opracowuję karty pacjentów, zmieniam, dopisuję, przekładam, czytam książki, pracuję trochę nad nowym reportażem, a nawet oglądam serial ?. Tak, ciągle to jest jedna doba ?I czekam. Aż zaczną spływać pierwsze formularze, które daję do wypełnienia po pierwszym spotkaniu.

Codziennie czekam na nową osobę i codziennie towarzyszy mi ten sam koktajl emocjonalny: trzy porcje ekscytacji, dwie niepewności, jedna niecierpliwości i pół zwątpienia.

Miałam przyjąć 10 osób i zrobić im po 3 darmowe sesje masażowe. Jak jest po 10 dniach od ogłoszenia, że rozpoczynam badania i szukam chętnych? Po przeczytaniu i wysłuchaniu 22 historii zdecydowałam się przyjąć wszystkie osoby. W swoim czasie, w swoim tempie. I już wiem, że w niektórych przypadkach, 3 spotkania to będzie za mało, więc zdecydowałam się zrobić to badanie porządnie i doprowadzić pacjenta do takiego etapu, w którym poczujemy zdecydowaną zmianę. W wielu ciałach te kulki bólu są splątane bardziej i będą wymagały 5 spotkań.Jestem na początku.

Piję mój koktajl emocjonalny i czekam. Aż zaczną spływać pierwsze formularze… Tymczasem, masuję dalej, a wieczorami staram się wyhamować wrotki, bo jestem ciągle nakręcona ?

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Na 42 osoby, które poddaję serii masaży (4-9 sesji w zależności od stanu zdrowia), 39 żyło z bólem (głównie pleców) dłużej niż rok. Większość pacjentów zjadła w tym czasie po kilkaset różnych tabletek przeciwbólowych (w...
  W listopadzie zeszłego roku rozpoczęłam pierwszy etap mojego badania nad wpływem masażu na człowieka. Jednym z etapów jest ankieta, którą wypełniły 1403 osoby z całej Polski. Raport niedługo zostanie opublikowany, natomiast już dziś chciałam...
Co to były za emocje! Nie wiem po której stronie większe, po mojej czy u 10 letniej Poli, która bierze udział w moich badaniach. „Był to mój pierwszy masaż w życiu i okazał się fantastyczn,...
Przewiń do góry