Rozpoczynam lomi eksperymenty, badania i porządne dokumentacje. W zeszłym roku ruszyłam na własną rękę z projektem badawczym nad masażem. Najpierw ogólnopolska ankieta o masażu (której wyniki poznacie w pierwszej połowie roku). Aktualnie poszukuję osób, które fachowo opracują temat, a to trwa (bo to duże badanie) i kosztuje (odkładałam na to własne pieniądze).Drugim etapem, były konsultacje z lekarzem o otwartym umyśle, z Puckiego Hospicjum. Z panem Marcinem sobie pogadaliśmy, przemaglował mnie i zadał pytania: „Ale co pani chce tym badaniem pokazać? Że coś się dzieje w trakcie masażu z ciałem (bo to łatwizna, dzieje się i to dużo)? Czy może woli pani zbadać jak masaż wpływa na zdrowie człowieka w dłuższej perspektywie (a to trudniejsze i ciekawsze). Więc ten etap wprowadzę w tym roku, bo będzie wymagał przebadania grupy ochotników, która da się nie tylko przemasować kilka razy, ale pozwoli sobie też pobrać krew. Na to potrzebuję uzbierać pieniądze, albo poszukać sponsora takich badań.To, co mogę zrobić teraz, to zaprosić 10 osób na eksperyment masażowy.

Szukam chętnych, którzy po pierwsze, będą zdeterminowani przychodzić na wyznaczone sesje masażowe w Pucku, a po drugie będą siebie obserwować i wszystkie zmiany, jakie zauważą po masażu, zapiszą w specjalnie skonstruowanej ankiecie.Kto może się zapisać?

– jeśli odczuwasz chroniczny ból w ciele, który nie ma swojej diagnozy (czyli zostałeś przebadany i „nic tu nie ma”) (może są to kontuzje, stare urazy, blokady, powracające bóle)

– jeśli masz kłopoty ze snem- jeśli masz ciągle mało energii i odczuwasz zmęczenie- jeśli cierpisz na zaparcia

– jeśli Twoje ciało dokucza tak długo, że po prostu nauczyłeś się z tymi bólami i napięciami żyć

Jeżeli któryś z wymienionych objawów dotyczy Ciebie, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Szczegóły dogadamy indywidualnie.Jednej osobie oferuję 3 pełne lomi masaże, za darmo. Terminy ustalamy indywidualnie, ważne, żeby rozpoczęty proces terapeutyczny zamknąć w miesiącu. Ze względu na mnogość moich obowiązków, planuję rozłożyć sobie pracę na ok 2 miesiące, więc możliwe, że każdy będzie musiał poczekać na swoją kolejkę i terminy.Jestem podekscytowana, szczęśliwa i gotowa na porządną pracę. Zapraszam!

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Wierzę, że empatyczny dotyk i masaż, budzi do życia oraz zbliża ludzi.

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!