Badana naukowe nad masażem Lomi Lomi

Rozpoczynam lomi eksperymenty, badania i porządne dokumentacje. W zeszłym roku ruszyłam na własną rękę z projektem badawczym nad masażem. Najpierw ogólnopolska ankieta o masażu (której wyniki poznacie w pierwszej połowie roku). Aktualnie poszukuję osób, które fachowo opracują temat, a to trwa (bo to duże badanie) i kosztuje (odkładałam na to własne pieniądze).Drugim etapem, były konsultacje z lekarzem o otwartym umyśle, z Puckiego Hospicjum. Z panem Marcinem sobie pogadaliśmy, przemaglował mnie i zadał pytania: „Ale co pani chce tym badaniem pokazać? Że coś się dzieje w trakcie masażu z ciałem (bo to łatwizna, dzieje się i to dużo)? Czy może woli pani zbadać jak masaż wpływa na zdrowie człowieka w dłuższej perspektywie (a to trudniejsze i ciekawsze). Więc ten etap wprowadzę w tym roku, bo będzie wymagał przebadania grupy ochotników, która da się nie tylko przemasować kilka razy, ale pozwoli sobie też pobrać krew. Na to potrzebuję uzbierać pieniądze, albo poszukać sponsora takich badań.To, co mogę zrobić teraz, to zaprosić 10 osób na eksperyment masażowy.

Szukam chętnych, którzy po pierwsze, będą zdeterminowani przychodzić na wyznaczone sesje masażowe w Pucku, a po drugie będą siebie obserwować i wszystkie zmiany, jakie zauważą po masażu, zapiszą w specjalnie skonstruowanej ankiecie.Kto może się zapisać?

– jeśli odczuwasz chroniczny ból w ciele, który nie ma swojej diagnozy (czyli zostałeś przebadany i „nic tu nie ma”) (może są to kontuzje, stare urazy, blokady, powracające bóle)

– jeśli masz kłopoty ze snem- jeśli masz ciągle mało energii i odczuwasz zmęczenie- jeśli cierpisz na zaparcia

– jeśli Twoje ciało dokucza tak długo, że po prostu nauczyłeś się z tymi bólami i napięciami żyć

Jeżeli któryś z wymienionych objawów dotyczy Ciebie, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Szczegóły dogadamy indywidualnie.Jednej osobie oferuję 3 pełne lomi masaże, za darmo. Terminy ustalamy indywidualnie, ważne, żeby rozpoczęty proces terapeutyczny zamknąć w miesiącu. Ze względu na mnogość moich obowiązków, planuję rozłożyć sobie pracę na ok 2 miesiące, więc możliwe, że każdy będzie musiał poczekać na swoją kolejkę i terminy.Jestem podekscytowana, szczęśliwa i gotowa na porządną pracę. Zapraszam!

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

„Mama przestała wychodzić z domu tak bolą ją nogi” – powiedział syn 81 letniej pani Kazi.Pierwszy raz przyjechali dwa tygodnie temu. Dojazd samochodem z Gdyni do Pucka to był w zasadzie pikuś, gorzej zejście po...
 „Gdybym znalazła taki masaż 50 lat temu, może nie spotkałoby mnie tyle problemów zdrowotnych po drodze” – przyznała 75 letnia pani Basia. „Słyszałam o tym masażu, ale jestem wierząca i bałam się wcześniej skorzystać” –...
Dlaczego witam Was dziś zdjęciami z mojej klatki schodowej spod poręczy? Już wyjaśniam. Przez ponad 13 lat praktyki Lomi Lomi nie umiałam o tym masażu opowiedzieć. Wszystkie słowa, które znajdowałam były pełne uniesienia, natchnienia i...
Scroll to Top