Badana naukowe nad masażem Lomi Lomi

Rozpoczynam lomi eksperymenty, badania i porządne dokumentacje. W zeszłym roku ruszyłam na własną rękę z projektem badawczym nad masażem. Najpierw ogólnopolska ankieta o masażu (której wyniki poznacie w pierwszej połowie roku). Aktualnie poszukuję osób, które fachowo opracują temat, a to trwa (bo to duże badanie) i kosztuje (odkładałam na to własne pieniądze).Drugim etapem, były konsultacje z lekarzem o otwartym umyśle, z Puckiego Hospicjum. Z panem Marcinem sobie pogadaliśmy, przemaglował mnie i zadał pytania: „Ale co pani chce tym badaniem pokazać? Że coś się dzieje w trakcie masażu z ciałem (bo to łatwizna, dzieje się i to dużo)? Czy może woli pani zbadać jak masaż wpływa na zdrowie człowieka w dłuższej perspektywie (a to trudniejsze i ciekawsze). Więc ten etap wprowadzę w tym roku, bo będzie wymagał przebadania grupy ochotników, która da się nie tylko przemasować kilka razy, ale pozwoli sobie też pobrać krew. Na to potrzebuję uzbierać pieniądze, albo poszukać sponsora takich badań.To, co mogę zrobić teraz, to zaprosić 10 osób na eksperyment masażowy.

Szukam chętnych, którzy po pierwsze, będą zdeterminowani przychodzić na wyznaczone sesje masażowe w Pucku, a po drugie będą siebie obserwować i wszystkie zmiany, jakie zauważą po masażu, zapiszą w specjalnie skonstruowanej ankiecie.Kto może się zapisać?

– jeśli odczuwasz chroniczny ból w ciele, który nie ma swojej diagnozy (czyli zostałeś przebadany i „nic tu nie ma”) (może są to kontuzje, stare urazy, blokady, powracające bóle)

– jeśli masz kłopoty ze snem- jeśli masz ciągle mało energii i odczuwasz zmęczenie- jeśli cierpisz na zaparcia

– jeśli Twoje ciało dokucza tak długo, że po prostu nauczyłeś się z tymi bólami i napięciami żyć

Jeżeli któryś z wymienionych objawów dotyczy Ciebie, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Szczegóły dogadamy indywidualnie.Jednej osobie oferuję 3 pełne lomi masaże, za darmo. Terminy ustalamy indywidualnie, ważne, żeby rozpoczęty proces terapeutyczny zamknąć w miesiącu. Ze względu na mnogość moich obowiązków, planuję rozłożyć sobie pracę na ok 2 miesiące, więc możliwe, że każdy będzie musiał poczekać na swoją kolejkę i terminy.Jestem podekscytowana, szczęśliwa i gotowa na porządną pracę. Zapraszam!

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Kiedy tydzień temu zadzwonił do mnie mężczyzna i zapytał o termin na masaż, od razu odpowiedziałam „może uda się na koniec lutego”. Zanim padła odpowiedź: „ojej, ale nie da się nic zrobić?” usłyszałam ciszę pozbawioną...
Kiedy tydzień temu zadzwonił do mnie mężczyzna i zapytał o termin na masaż, od razu odpowiedziałam „może uda się na koniec lutego”. Zanim padła odpowiedź: „ojej, ale nie da się nic zrobić?” usłyszałam ciszę pozbawioną...
Większą część mojego życia coś mnie boli. Od momentu, kiedy 15 lat temu przeszłam kilkuletnią psychoterapię, boli nawet bardziej. Najpierw ciało miałam zamrożone, docierały do mnie tylko wyjątkowo silne bodźce bólowe, takie, które ścinały i...
Scroll to Top