I drwala pomasuje, i morsa rozwałkuje

Myślałam, że Grażyna zrobi ze mnie płaskiego naleśnika tak mnie codziennie masowała i nie mogła przestać. Co to za kobieta! Ma ręce jak ciepłe chlebki, siły za kilku, serducho na miejscu, mnóstwo umiejętności masażowych, a teraz doszło do woreczka talentów Lomi Lomi Fizjo. Wszystko poukładało się na swoje miejsce. Łącznie z miejscem do masowania, stołem i ludźmi, którzy już na nią czekali gotowi przyjąć Lomi Lomi Fizjo właśnie od niej.

Gdyby ktoś potrzebował porządnej terapii ciała, to blisko Koszalina jest taka kobieta, która nie popuści napięciom. Jak sama mówi, drwale, strażacy i morsy już poznali się na jej mocach dotykowych, ale teraz to już jej nic nie powstrzyma.

Bo wiecie, jak się ma tyle odwagi, żeby na kilka lat przed emeryturą rzucić pracę, która wyciągnęła najlepsze soki i wypluła prawie pustą skorupkę, i zaczyna się od nowa z czymś co daje ogrom satysfakcji, musi się udać. Z takimi dłońmi, umiejętnościami i podejściem do człowieka, to do Grażyny radzę zapisywać się teraz, bo potem będzie się czekało kilka miesięcy. To nie wróżenie z fusów, tylko fakty.

PS W przyszłym roku bardzo mocno ograniczyłam kursy indywidualne. Opracowałam szkolenie grupowe (nauka lomi lomi od podstaw oraz dla lomi praktyków), jakiego ani w Polsce, ani za granicą jeszcze nie ma. Będą tylko dwie edycje wiosenna i jesienna. Ilość miejsc max 10 osób na szkoleniu. Połowa miejsc jest już zajęta, powoli powstaje lista rezerwowa (możliwe, że będzie konieczność dodania jeszcze jednego terminu). Szczegóły na mojej stronie, a zapisy po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Gdybym miała klona, który dopiero chce się nauczyć masażu lub dowiedzieć czegoś odkrywczego o lomi, zdecydowanie poszłabym do siebie na kurs 😉. Ekscytacja wychodzi mi lokami, a po godzinach opracowuję naprawdę wypasione materiały edukacyjne. Z resztą sami przeczytajcie program zajęć 😊.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Renata przyszła do mnie na masaż pierwszy raz w lutym. W zasadzie to zapisała swojego męża, a że sama lubi masaże, to sobie nie pożałowała. Po sesji wycięło ich elegancko, padli na kanapie, a jak …

Lomi dla seniorów Read More »

Nagrywałam dziś kolejny odcinek podcastu Anatomia Dotyku. Opowiadam w nim o tym, o tym, że marzę, żeby móc oficjalnie powiedzieć, że w Pucku, na ulicy Kasztanowej 28 czynnie działa Instytut Badawczy Dotyku i Masażu Lomi …

Wstała i zatańczyła Read More »

Ewelina już w podstawówce robiła własne wizytówki, na których pisała, że jest masażystką! Jak zamarzyła, tak zrobiła! I teraz potrafi i w fizjoterapię i wymiata w lomi lomi. Na zajęciach przepytała mnie na wszystkie lomi …

Fizjo w sprawie lomi lomi Read More »

Scroll to Top