Fizjo w sprawie lomi lomi

Ewelina już w podstawówce robiła własne wizytówki, na których pisała, że jest masażystką! Jak zamarzyła, tak zrobiła! I teraz potrafi i w fizjoterapię i wymiata w lomi lomi. Na zajęciach przepytała mnie na wszystkie lomi fizjo okoliczności. Czułam się jakby ktoś przeprowadzał ze mną wywiad do swojego doktoratu! Serio, bo była przyjemność móc podzielić się swoją wiedzą dotyczącą działania masażu lomi na ciało (i nie tylko). Pokazywałyśmy sobie książki i z wypiekami na polikach debatowałyśmy, jak to będzie, kiedy masaż lomi będzie traktowany jako terapia ciała, a nie „relaksik”. Ilość technik, które mieszczą się w tej jednej Lomi Lomi, oczarował Ewelinę.

Wiem, że jeszcze o Ewelinie usłyszę. Zdradziła mi jaki ma plan na życie. Odważny, nowoczesny, wymagający determinacji i tego, co tylko Ewelina ma, jej samej. Wspieram wszystkimi lokami i jak tylko plan stanie się rzeczywistością, będę o tym trąbić z każdego kanału. Bo sukcesy „moich ludzi” cieszą mnie tak samo jak własne. Czasem nie mamy kontaktu przez parę lat, aż tu nagle i wtem, wiadomość typu: „Aga, wiem, że dużo czasu minęło, ale…” (i tu następuje opis historii, co się działo pomiędzy, o tym, jak masaż był, jak go nie było, a teraz znowu jest i robi robotę).

Powiem Wam, że sporo fizjoterapeutek weszło na drogę lomi lomi i z zaskoczeniem odkrywa, jak bardzo ta technika jest wszechstronna. Część nawet zrezygnowała z typowego fizjo i teraz przeszła na pełen etat z lomi lomi. Ten kto opracował hawajski masaż wieki temu był naprawdę geniuszem. Żeby go robić tak a nie inaczej, w takim a nie innym kierunku, angażując swoje ciało do tego w taki a nie inny sposób, będąc w kontakcie z klientem właśnie tak, a nie inaczej. I choć technika ewoluowała na przestrzeni dziesięcioleci, i choć ciągle coś się w niej zmienia, dla mnie podstawy są te same. Od 15 lat je powtarzam, człowiek za człowiekiem. A odkąd zaczynam i czuć i rozumieć i widzieć czym ta technika jest dla naszego zdrowia, to pozostaje mi po prostu dalej robić swoje. Od czasu do czasu tę wiedzę przekazuję dalej na kursach. Dzięki prowadzonym przeze mnie badaniom, mam coraz więcej do opowiadania. Serio, czy to się kiedyś skończy? Mnie się ciągle włącza ekscytacja.

PS Tymczasem od nowego roku ruszą kolejne edycje lomi badania, z nowymi sprawami do zbadania. Era kursów indywidualnych ustępuje miejsca nowemu kursowi grupowemu, jakiego jeszcze nie było! Mam plan i nie waham się go wdrażać w życie. Są dwie edycje, wiosenna i jesienna. Na wiosenną na oba terminy miejsca prawie są zajęte. Pracujemy w grupie max 10 osobowej.

Jeśli komuś po drodze z masażem, świetnym treningiem i kilkoma wyzwaniami, zapraszam! Jeśli komuś się zapomniało, jak masować lomi lomi i potrzebuje odświeżenia techniki oraz nowej siły do działania, to ten kurs też jest dla niego. Nudy nie będzie.

Introwertycy nie muszą się bać! Wiem, jak to jest w grupie i obiecuję zadbać o każdą nieśmiałą o wrażliwą osobę. Do każdego podejdę indywidualnie, bo zależy mi na komforcie uczestników oraz na tym, żeby wyszli może z lekką niepewnością nowicjusza, ale zdecydowanie z fachem w rękach.

Zapisy na kurs „początkujący” przez formularz

🌱Edycja wiosenna:

26 lutego – 1 marca (2 wolne miejsca)

22-26 kwietnia (4 wolnych miejsc)

🍁Edycja jesienna:

23-27 września (8 miejsc)

21-25 października (10 miejsc)

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Renata przyszła do mnie na masaż pierwszy raz w lutym. W zasadzie to zapisała swojego męża, a że sama lubi masaże, to sobie nie pożałowała. Po sesji wycięło ich elegancko, padli na kanapie, a jak …

Lomi dla seniorów Read More »

Nagrywałam dziś kolejny odcinek podcastu Anatomia Dotyku. Opowiadam w nim o tym, o tym, że marzę, żeby móc oficjalnie powiedzieć, że w Pucku, na ulicy Kasztanowej 28 czynnie działa Instytut Badawczy Dotyku i Masażu Lomi …

Wstała i zatańczyła Read More »

Myślałam, że Grażyna zrobi ze mnie płaskiego naleśnika tak mnie codziennie masowała i nie mogła przestać. Co to za kobieta! Ma ręce jak ciepłe chlebki, siły za kilku, serducho na miejscu, mnóstwo umiejętności masażowych, a …

I drwala pomasuje, i morsa rozwałkuje Read More »

Scroll to Top