Godzina. Tyle wystarczyło, żebyśmy się serdecznie polubiły z Agataą. To ona mnie znalazła. To ona wyskała kilka moich postów i cała w emocjach napisała, zaprosiła do wystąpienia w jej podcaście.

Połączyło nas moje drugie już ogólopolskie badanie ankietowe poświęcone tym razem dotykowi w chorobie. Agata jako osoba, która przeżyła wypadek, którego praktycznie przeżyć nie miała. Lekarze dawali jej 5% szans. Agata, która swoją twórczość koncentruje na historiach ciała i traum. Agata, która po ponad 10 latach walki o sprawność, wraca z nowymi projektami. Nasze drogi się zetknęły. W dotyku, w zaangażowaniu, w ilości nagrywanych do siebie wiadomości i wzajemnych fascynacjach.

Ona nadaje z bunkra w Szwajcarii. A ja z zagłębia poddasza puckiego domu. Tydzień po tym jak Agata się do mnie odezwała, nagrałyśmy ten odcinek podcastu o dotyku. Na czas zdrowia, na czas trudniejszy, na każdy czas. Komu z nami po drodze, zapraszamy.

O Agacie jeszcze usłyszycie. Obiecuję… Bo moje badanie o masażu i dotyku to ciągle dopiero początek większej całości, która codziennie przynosi niezwykłe opowieści i ludzi.

Podcast Dr. Art AGATA NOREK Accident Survivor PTSD & PTG dostępny jest też na Spotify. Szukajcie „Chirurgia Duszy”💜

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Wierzę, że empatyczny dotyk i masaż, budzi do życia oraz zbliża ludzi.

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!