Godzina. Tyle wystarczyło, żebyśmy się serdecznie polubiły z Agataą. To ona mnie znalazła. To ona wyskała kilka moich postów i cała w emocjach napisała, zaprosiła do wystąpienia w jej podcaście.

Połączyło nas moje drugie już ogólopolskie badanie ankietowe poświęcone tym razem dotykowi w chorobie. Agata jako osoba, która przeżyła wypadek, którego praktycznie przeżyć nie miała. Lekarze dawali jej 5% szans. Agata, która swoją twórczość koncentruje na historiach ciała i traum. Agata, która po ponad 10 latach walki o sprawność, wraca z nowymi projektami. Nasze drogi się zetknęły. W dotyku, w zaangażowaniu, w ilości nagrywanych do siebie wiadomości i wzajemnych fascynacjach.

Ona nadaje z bunkra w Szwajcarii. A ja z zagłębia poddasza puckiego domu. Tydzień po tym jak Agata się do mnie odezwała, nagrałyśmy ten odcinek podcastu o dotyku. Na czas zdrowia, na czas trudniejszy, na każdy czas. Komu z nami po drodze, zapraszamy.

O Agacie jeszcze usłyszycie. Obiecuję… Bo moje badanie o masażu i dotyku to ciągle dopiero początek większej całości, która codziennie przynosi niezwykłe opowieści i ludzi.

Podcast Dr. Art AGATA NOREK Accident Survivor PTSD & PTG dostępny jest też na Spotify. Szukajcie „Chirurgia Duszy”💜

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż.
Jestem dziewczyną z YouTube’a.
Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino.
Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!