Lepszego podsumowania roku u Kawuli nie będzie 😊

„Aga, odważyłam się i zaczęłam masować osoby starsze”!

„Dzięki Twojemu wsparciu odważyłam się i teraz masuję wolontaryjnie w domu seniora.

Zostałam wolontariuszką w hospicjum i jestem zaskoczona jak niewiele dotyku potrzeba, żeby przynieść ulgę”.

„Aga zaczęłam jeździć z masażem do osób chorych, niesamodzielnych, wcześniej bym się nie odważyła”.

„Chcę Ci podziękować, bo dzięki temu, co robisz, przestałem odmawiać masażu, osobom chorym na raka”.

„Zaczęły do mnie przychodzić osoby, które naprawdę cierpią i przestałam się ich bólu bać”.

„Aga, nareszcie pomagam ludziom”!

Kiedy dwa lata temu zaczynałam sprawdzać jak masaż Lomi Lomi wpływa na ciało, byłam samotna w tym działaniu. Pogubiona. Po roku zaczęli zgłaszać lomi terapeuci. „Aga, chcę próbować, bo aż trudno mi uwierzyć w efekty masażu o jakich piszesz, może to tylko u Ciebie tak działa?”

Na dowody nie trzeba było długo czekać. Już po pierwszych 2-3 masażach lomi terapeuci czytali w ankietach u swoich pacjentów: „Ból w okolicy odcinka szyjnego ustał całkowicie”. „W końcu śpię głęboko”. „Przyszłam z powodu dokuczającej mi piersi po mastektomii z rekonstrukcją, teraz jest dużo lepiej”. „Przeszłam przez wiele bardzo bolesnych fizjoterapii. Lomi Lomi przyniosło efekty dużo szybciej i przyjemniej”. „Minęły moje ataki paniki”. „Prawie bez bólowo przechodzę miesiączki, a to przekłada się na większą radość w codzienności”. „Zaczęłam wierzyć, że ludzki dotyk (pełen ciepła i miłości), jest jak lekarstwo”.

Dziś ponad 20 lomi terapeutów przeprowadziło terapię zgodnie z moimi wskazówkami, z wykorzystaniem wiedzy jaką udało mi się zgromadzić. Przyszły rok przyniesie jeszcze 4 edycje lomi badania, a swoją gotowość dołączenia już zgłosili kolejni terapeuci.

Jedna z koleżanek po fachu, zdecydowała się na podobne doświadczenie tyle, że postanowiła zbadać czy terapii czaszkowo-krzyżowa może pomóc osobom cierpiącym na migreny.

Mnie to porusza. A jeszcze bardziej wzrusza zwykła matematyka. Zaledwie 20 terapeutów przyłożyło swoje dłonie do w sumie setek cierpiących klientów. Dzięki nim świat jest naprawdę odrobinę lepszym miejscem, w którym jest miej bólu. Więcej snu. Mniej tabletek przeciwbólowych. Więcej ruchu. Mniej smutku. Więcej dobrych chwil. Więcej spokoju. Więcej nowych możliwości.

Masaż Lomi Lomi dotyka, tego co poszatkowane, zagubione i odtrącone. Blizna nie jest granicą pokazującą „tu nie dotykamy”, jest zaproszeniem do zbudowania nowej relacji z ciałem. Masaż łączy i przywraca należyty ciału szacunek.

Masażysto, Twoja praca jest potrzebna. To w jaki sposób dotykasz drugiego człowieka ma znaczenie. Nawet jeśli dotykasz tylko fragmentu ciała.

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Wierzę, że empatyczny dotyk i masaż, budzi do życia oraz zbliża ludzi.

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!