Serduszka na karcie pacjenta

Co to były za emocje! Nie wiem po której stronie większe, po mojej czy u 10 letniej Poli, która bierze udział w moich badaniach.

„Był to mój pierwszy masaż w życiu i okazał się fantastyczn, miły i relaksujący. Pokonałam swój strach i wstyd przed rozebraniem się i na drugim masażu chyba będę się mniej wstydzić” – napisała Pola i przypieczętowała słowa serduszkami.

Dziś spotkałyśmy się drugi raz, a nad wypełnioną kartą pacjentki, pochyliliśmy się z podziwem pies, kot i ja. Jednorożca dostałam od niej w prezencie (To już trzeci w tym tygodniu rogaty kumpel ;-))

Kurde, rusza mnie, kiedy w tak małym ciałku, czuję tak duże napięcia. Kiedy czytam tą dziecięcą ręką napisane „marzę o tym, aby zmniejszył się bol szyi, aby mniej bolały plecy i rzadziej głowa” to coś się we mnie w sercu przemieszcza, a ja chciałabym mieć naprawdę super-moce. Marzenie częściowo udało spełnić po pierwszym masażu bo jej si „plecak nosiło tak lekko i wygodnie”, ale główny proble, z którym przyszła, jeszcze nie drgnął.

Na szczęście udało się zbudować zaufanie i pacjentka pozwoliła mi na dużo więcej. Wróciła do domu bardzo zmęczona i z zadaniami do wykonania na następną sesję. Dziś szły prądy przez ciałko równo, więc mam dużo optymizmu w sobie, że idziemy w dobrą stronę.

I koniec na razie, bo wzrusz jest duży i chcę go jeszcze potrzymać w sobie.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

„Mama przestała wychodzić z domu tak bolą ją nogi” – powiedział syn 81 letniej pani Kazi.Pierwszy raz przyjechali dwa tygodnie temu. Dojazd samochodem z Gdyni do Pucka to był w zasadzie pikuś, gorzej zejście po...
 „Gdybym znalazła taki masaż 50 lat temu, może nie spotkałoby mnie tyle problemów zdrowotnych po drodze” – przyznała 75 letnia pani Basia. „Słyszałam o tym masażu, ale jestem wierząca i bałam się wcześniej skorzystać” –...
Dlaczego witam Was dziś zdjęciami z mojej klatki schodowej spod poręczy? Już wyjaśniam. Przez ponad 13 lat praktyki Lomi Lomi nie umiałam o tym masażu opowiedzieć. Wszystkie słowa, które znajdowałam były pełne uniesienia, natchnienia i...
Scroll to Top