Serduszka na karcie pacjenta

Co to były za emocje! Nie wiem po której stronie większe, po mojej czy u 10 letniej Poli, która bierze udział w moich badaniach.

„Był to mój pierwszy masaż w życiu i okazał się fantastyczn, miły i relaksujący. Pokonałam swój strach i wstyd przed rozebraniem się i na drugim masażu chyba będę się mniej wstydzić” – napisała Pola i przypieczętowała słowa serduszkami.

Dziś spotkałyśmy się drugi raz, a nad wypełnioną kartą pacjentki, pochyliliśmy się z podziwem pies, kot i ja. Jednorożca dostałam od niej w prezencie (To już trzeci w tym tygodniu rogaty kumpel ;-))

Kurde, rusza mnie, kiedy w tak małym ciałku, czuję tak duże napięcia. Kiedy czytam tą dziecięcą ręką napisane „marzę o tym, aby zmniejszył się bol szyi, aby mniej bolały plecy i rzadziej głowa” to coś się we mnie w sercu przemieszcza, a ja chciałabym mieć naprawdę super-moce. Marzenie częściowo udało spełnić po pierwszym masażu bo jej si „plecak nosiło tak lekko i wygodnie”, ale główny proble, z którym przyszła, jeszcze nie drgnął.

Na szczęście udało się zbudować zaufanie i pacjentka pozwoliła mi na dużo więcej. Wróciła do domu bardzo zmęczona i z zadaniami do wykonania na następną sesję. Dziś szły prądy przez ciałko równo, więc mam dużo optymizmu w sobie, że idziemy w dobrą stronę.

I koniec na razie, bo wzrusz jest duży i chcę go jeszcze potrzymać w sobie.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Na 42 osoby, które poddaję serii masaży (4-9 sesji w zależności od stanu zdrowia), 39 żyło z bólem (głównie pleców) dłużej niż rok. Większość pacjentów zjadła w tym czasie po kilkaset różnych tabletek przeciwbólowych (w...
  W listopadzie zeszłego roku rozpoczęłam pierwszy etap mojego badania nad wpływem masażu na człowieka. Jednym z etapów jest ankieta, którą wypełniły 1403 osoby z całej Polski. Raport niedługo zostanie opublikowany, natomiast już dziś chciałam...
Miało być 10 jest 29 osób w programie badawczym nad terapeutycznymi efektami lomi lomi. Miały być po 3 sesje masażu dla każdego, w niektórych przypadkach wyjdzie 5-7. Miały być osoby, które są w stanie dojechać...
Przewiń do góry