Masaż lomi, ból, ciało, terapia

Trochę wyszedł mi mini live i masterclass. Ostatnie nagranie w tym roku, dlatego pozwoliłam sobie zostawić więcej materiału do rozmyślań. Jak mówić o masażu lomi lomi? Jak pokazywać ten masaż w sieci? Jak skupić się na tym, co w tej pracy z ciałem jest ważnego? Jak zacząć myśleć o lomi jak o terapii? Dookoła tych pytań dziś krążę i kilka odpowiedzi i mam nadzieję, inspiracji podaję. Jeśli dla Ciebie ten materiał jest wartościowy i te moje nauki są potrzebne, z chęcią przyjmę w zamian wirtualną kawę 😉 https://buycoffee.to/kawula Jeśli masz jakieś pytania dotyczące lomi i terapii, daj znać, albo tu w komentarzu, albo napisz do mnie wiadomość (mail, sms, messenger, jak Ci wygodnie). Może nie odpowiem od razu, ale napewno się odezwę.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Kawula wizytĘwka, serce
kolo

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

A tu zapraszam na kurs Lomi Lomi Fizjo dla początkujących: A tu zapraszam na kurs grupowy lomi terapeutów:
Dziś mniej emocjonująco, ale nadal edukacyjnie o tym, że nie każdy dotyk nam musi pasować nawet na kursach grupowych, kiedy masażu się uczymy, lub wymieniamy masażami. I to nie znaczy, że nie pasuje nam człowiek …

Lomi przekroczenia cz.2 Read More »

Nie mam zgody na takie praktyki przed, w trakcie i po masażu lomi lomi, po których klient/klientka mówią “moje granice zostały złamane”. Filmik ku przestrodze, ku edukacji i w imię jak najlepszej komunikacji z naszymi …

Lomi przekroczenia Read More »

Scroll to Top