Co fotografia może nam powiedzieć o naszym ciele? Czy jednym zdjęciem możemy wyrazić w jakim momencie życia jesteśmy? Jak przy pomocy zdjęcia możemy zbliżyć się do kogoś z rodziny, z kim nie mamy zbyt dobrej relacji?

W kolejnym odcinku podcastu „Anatomia dotyku”, zastanawiałam się czym jest fotografoterapia, co jest potrzebne, żeby rozpocząć samopoznanie przy pomocy aparatu i jaką moc w fotografii ma dotyk? O tym co można znaleźć w lesie opowiada Katarzna Gapska, psychoterapeutka w nurcie psychologii zorientowanej na proces oraz fotografoterapeutka, która od wielu lat fotografuje kobiety i pomaga im w odnalezieniu samoakceptacji i naturalności.

Jej najnowszy projekt „Ciałość” wędruje po Polsce i porusza setki kobiet.    • Ciałość .Opowieści pod Drzewem Życia  

Czasem wystarczy pójść do lasu, dotknąć drzewa, zanurzyć twarz w liściach, dać się połaskotać trawie by dowiedzieć się czegoś nowego o sobie, czy odnaleźć kawałek swojej historii. Z Kasią rozmawiałyśmy też o snach i jak kluczowy jest w terapii procesu dotyk.

Posłuchajcie opowieści kobiety, która mieszka w domku pod Tczewem, a potem idźcie na spacer otwórzcie dłonie, dotykajcie.

Słuchaj podcastu na ulubionej platformie

Kawula masaż Lomi Lomi

Nazywam się Kawula.
Agnieszka Kawula...

Wierzę, że empatyczny dotyk i masaż, budzi do życia oraz zbliża ludzi.

Poruszyło Cię?

Wirtualne cappucino

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino.
Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!