Sprzedaż kursu kończy już się za

dni
godzin
minut
sekund

Sprzedaż kursu kończy się już za

dni
godz.
min.
sek.

A gdyby ciało nie bolało?

Rozmasuj to!

Pierwszy, kompleksowy
kurs online automasażu ciała!
pilka-kolczasta

Sportowcy nie będą się nudzić i skutecznie zregenerują oraz zrelaksują swoje ciało przed kolejnym wysiłkiem.

Ci, którzy czują, że potrzebują zadbać o równowagę psychofizyczną, znajdą w tym kursie energetyczne paliwo do działania.

Kark piecze, w kręgosłupie gniecie, głowa boli i znowu dopada stres codzienności. Zasypiasz zmęczony, budzisz z myślą, że potrzebujesz „coś z tym” ciałem zrobić, ale jeszcze nie wiesz co. Żyjesz z dyskomfortem napięć. Przyzwyczajasz się do nich. Z dnia na dzień dochodzą nowe, z czasem przestaniesz zwracać uwagę na ciało. Chodzisz podirytowany i przestaje Ci się chcieć, no bo znowu coś gniecie i czujesz się jakoś tak sztywno. 

Chciałoby się krzyknąć:

Hej, równowago psychofizyczna wróć!

A napięcia zamiast znikać, się kumulują. Obiecujesz, że pójdziesz na masaż, odpoczniesz, że zrobisz coś dla siebie. Ale zapominasz w natłoku spraw. Aż do chwili kiedy „coś wejdzie” Ci w szyję i nie możesz nią swobodnie ruszać. Albo, kiedy czujesz ból między łopatkami lub w dolnej części pleców.

Tak nie musi być. Możesz samodzielnie odciążyć i zregenerować ciało. Bez wychodzenia z domu.

Automasaż to rozwiązanie dla Ciebie. Twój sposób na codzienne, dobre traktowanie swojego ciała. Na pomoc przybywają: podłoga, piłeczki, wałki i oddech. Możesz pozbyć się nagromadzonych napięć, złagodzić stres i sprawić, żeby ciało nie bolało!

Brzmi zbyt pięknie?

A jednak! Powiem więcej, automasaż nie zajmie Ci wcale wiele czasu. Nawet w ciągu 10 minut możesz uratować ciało od bólu czy sztywności. Wszystko w Twoich rękach, no i piłkach.

Jak to zrobić? Od czego zacząć?

Tu wkracza kurs i 26 dokładnych lekcji. Przeprowadzę Cię przez wszystkie elementy automasażu. Będziesz zaskoczony jak szybko upływa czas na ćwiczeniach, że się nie nudzisz, a już po pierwszym automasażu poczujesz różnicę. A kiedy spojrzysz w lustro, zobaczysz swoją łagodniejszą i
zrelaksowaną twarz.

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, zobacz czy któraś z wymienionych dolegliwości jest Ci znana:

A może nic Cię nie boli i po prostu potrzebujesz lepiej poznać i zatroszczyć się o swoje ciało? Automasaż również nie zawiedzie.

Czy automasaż sobie z tym poradzi?

Tak. Tą metodą przeszkoliłam już ponad 300 osób w różnym przedziale wiekowym. Od nastolatków, po seniorów. Z przeróżnymi dolegliwościami, bólami a także mniej lub bardziej ograniczoną mobilnością ciała. Zarówno tych aktywnie spędzających czas, jak i tych, którzy za ruchem nie przepadają. Po sesji automasażu wszyscy odczuwali znaczącą zmianę w swoim ciele.

Więc jeśli potrzebujesz więcej równowagi psychofizycznej i chcesz być kimś, kto ją pielęgnuje, automasaż zostanie Twoim przyjacielem na dobre i na złe.

pilka-podwojna

A w ogóle, pisanie o automasażu jest jak opowiadanie komuś, kto nigdy nie jadł mango, jak smakuje mango.
Najlepiej przekonać się samemu!

Kim jestem?

Nazywam się Kawula. Agnieszka Kawula.

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Lomi Nui oraz automasaż.

Od 12 lat jestem terapeutką, a od 8 lat nauczycielką hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Prowadzę autorskie warsztaty pracy z ciałem „Twój automasaż”. W tym czasie przemasowałam ponad 2000 osób, wyszkoliłam 31 uczniów i nauczyłam automasażu ponad 300 osób.

Przez prawie 3 lata mieszkałam w Niemczech, gdzie praktycznie bez znajomości języka otworzyłam własną praktykę i prowadziłam szkolenia zarówno masażu jak i automasażu. To doświadczenie umocniło we mnie przekonaniu, że, aby nauczyć się komunikacji z ciałem, nie potrzeba wielu słów.

Wierzę w mądrość ciała i to, że możemy się z nim przyjaźnić. Uwielbiam mówić i pisać o ciele oraz dobrym dotyku. Klienci twierdzą, że mam w dłoniach tomograf, albo że jestem dobrą wróżką, która inspiruje do zmiany i koi.

Kawula w liczbach

0
lat doświadczenia w masażu
0
lat uczenia masażu Lomi Lomi
0
przemasowanych osób
0
wyszkolonych uczniów
0 +
osób nauczonych automasażu

Dlaczego stworzyłam ten kurs?

12 lat temu byłam bardzo obolałą, młodą, schorowaną kobietą. Zaczęłam szukać ratunku dla siebie. I znalazłam! Podstawowych technik automasażu nauczyłam się na kursie hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui i zakochałam się na tyle, że zostałam terapeutą własnego ciała. Do dziś ja i piłeczki jesteśmy jedną drużyną. Zabieram je z sobą dosłownie wszędzie! 

Przez lata eksperymentowałam z automasażem, włączałam w niego coraz to nowsze piłki i rollery tak, że dziś z przyjemnością ich używam i inspiruję do automasażu moich klientów.

Zebrałam więc doświadczenie własnej praktyki z automasażem i nagrałam wszystko, co w tej metodzie jest najlepszego. Tak by kompleksowo podejść do swojego ciała. Dostajesz ode mnie narzędzie, z którego sama korzystam i bez którego moje życie byłoby dużo trudniejsze i boleśniejsze.

Czy są jakieś przeciwwskazania do automasażu?

Zawsze i wszędzie na pierwszą linię frontu wysyłam rozsądek. Więc jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy specjalisty to się do niego wybierz na konsultację. Bólu nie należy ignorować. Jednak nawet w trakcie fizjoterapii czy rehabilitacji automasaż będzie wspaniałym wsparciem i uzupełnieniem terapii ciała.

Automasaż nie jest inwazyjną metodą, jednak bywa, że w trakcie jego wykonywania, przy masowaniu niektórych partii ciała, możesz doświadczyć dyskomfortu czy delikatnego bólu. Ważne, żeby nie przekraczać żadnej granicy, nie robić niczego wbrew sobie, a im wolniej wykonasz ćwiczenia i posłuchasz tego, co mówię podczas lekcji, tym więcej korzyści przyniesie Ci ta metoda.

I – co najważniejsze – nawet jeśli poczujesz w trakcie automasażu dyskomfort, nie ma być na tyle silny, żeby blokował Twój oddech!

Ciało musi Ci zaufać, że chcesz dla niego czegoś dobrego, więc nie zniechęcaj go nadmiernym popychaniem do zmiany. Jednego dnia uda Ci się rozmasować bardzo dużo, innego ciut mniej. Niech Twoja praca odbywa się bez pośpiechu, a ciało będzie z Tobą pięknie współpracowało. 

Pierwsze efekty będą już po pierwszej sesji automasażu.

Jaką formę ma kurs?

Platforma online

W dniu startu kursu otrzymasz indywidualne dane logowania, dzięki którym będziesz mieć dostęp do wszystkich materiałów.

Lekcje w formie wideo

Wszystkie lekcje, jak i praktyczne wskazówki, jak z kursu korzystać, mają formę nagrań wideo.

Dostęp na rok

Do platformy kursowej masz nieograniczony dostęp na rok. Możesz oglądać w tym czasie, kiedy chcesz i ile razy chcesz.

Każda lekcja dotyczy innej części ciała i w zasadzie mogłaby być samodzielnym kursem.

Można ją wykonywać osobno, nie trzeba robić całego automasażu, żeby działało. Czyli jedna lekcja już zmienia dużo w ciele,
a całość to petarda.

Jak się opanuje całość, potem można sobie samemu decydować: „O, dziś to robię tylko nogi, bo bolą, a jutro plecy, bo się napięło…”.

Wstęp

Kilka ważnych wskazówek na początek

1. Powitanie z podłogą

2. Pierwsza warstwa napięć

3. Rozciąganie karku

4. Głębsze wejście w ciało

5. Omówienie podwójnych piłek

6. Praca na dwóch piłkach – część 1

7. Praca na dwóch piłkach – część 2

8. Prezentacja wałków

9. Rollowanie pleców

10. Rollowanie nóg – tył ud

11. Masaż pośladków i bioder – omówienie

12. Praca na pośladkach z piłką

13. Rollowanie pośladków i ud

14. Rollowanie wewnętrznej części ud

15. Rollowanie przedniej części ud

16. Rollowanie klatki piersiowej i pachy

17. Kulkowanie ramienia i stawu barkowego

18. Kulkowanie pleców – pojedyncze piłki

19. Masaż stóp

20. Kulkowanie łydek piłką

21. Masaż szczęki i gardła

22. Masaż piersi

23. Masaż brzucha

24. Masaż nadgarstków i łokci

25. Praca na stawach. Rotacje nóg

26. Praca na stawach. Rotacje rąk

Podsumowanie

0
lekcji o poszczególnych częściach ciała
0
minut nagrań wideo
0
dodatkowe nagrania z wstępem i filozofią automasażu

Grupa na Facebooku

Oprócz platformy utworzyłam na Facebooku zamkniętą grupę Rozmasuj to, gdzie z nieustającą energią opowiadam o automasażu, prowadzę lajwy i organizuję wspólne automasażowanie.

To także miejsce, gdzie inni użytkownicy piłek i wałków mogą śmiało powiedzieć, co im robi automasaż i jakie przeszli dzięki nim zmiany.

Kawula, podoba mi się ten kurs!

Chcę dołączyć, ile to kosztuje?

Obecnie sprzedaż kursu jest zamknięta, ale możesz zapisać się listę zainteresowanych i otrzymać powiadomienie, jak tylko wystartuje sprzedaż kolejnej edycji.

387 zł

387 zł

Zobacz, co mówią inni o automasażu

Też chcę się tak czuć!

Scroll to Top

CHCĘ ZAPISAĆ SIĘ
NA NEWSLETTER

i zadbać o swoje ciało!

Zapisując się otrzymasz ode mnie prezent!

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Agnieszka Kawula, Kasztanowa 28, 84-100 Puck, NIP 558-170-91-96. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.