Uwolnij ciało
Ciało wg Kawuli Kawula masuje Twój automasaż

Uwolnij ciało

 

Zapraszam na „Twój automasaż”, autorski warsztat automasażu do lokowanej Kawuli, jej kolorowych piłeczek i wałków. Kawula ma dla Ciebie i Twojego ciała narzędzie, dzięki któremu ból pleców w niedługim czasie może pozostać jedynie wspomnieniem.

Czy potrafisz wyobrazić sobie swoje ciało bez chronicznych i uciążliwych napięć? Wolne od bólu? Zrelaksowane? Promieniejące dobrą energią? Elastyczne?

Dla mnie dziewięć lat temu to było niemożliwe. Miałam wrażenie, że bolał mnie każdy fragment ciała.  Byłam wielkim, obolałym budyniem w depresji. Uznawałam ten fakt za dość „normalny”… Do czasu, aż zakochałam się w automasażu i rozpoczęłam eksperymenty z… podłogą ;-).

Czym jest automasaż? Na przestrzeni dziesięciu lat wypracowałam metodę pracy z ciałem, która przynosi ulgę nie tylko w przypadku napięć czy bólu, ale sprawia przyjemność, daje wytchnienie i przywraca równowagę po intensywnym dniu. Automasaż prowadzi do głębokiego relaksu, ale też oczyszcza ciało ze starych napięć w których uwięzione zostały nie tylko toksyny ale i ból emocjonalny czy psychiczny.

Jak to się robi? Ruch rodzi się sam i wynika z potrzeby ciała nie zaś ze schematycznej, wyuczonej sekwencji ruchów. Wykorzystuję do tego… podłogę 😉 oraz różnej wielkości piłeczki czy wałki. Krok po kroku prowadzę Cię poprzez kolejne warstwy Twoich napięć, byś dotarł tak głęboko na ile pozwoli Ci ciało. A potem głębiej i jeszcze dalej, aż do całkowitego uwolnienia napięcia.

Czasem będziesz potrzebował godziny, czasem dwóch, a czasem dziesięciu minut. Ale gwarantuję, kiedy wstaniesz z podłogi, poczujesz się zdecydowanie lepiej. Odkąd prowadzę warsztaty automasażu nie spotkałam jeszcze ani jednej osoby, która PO sesji czułaby się gorzej niż przed.

Zapraszam do mojego kolorowego świata, gdzie różne bóle ciała można z miłością… wykulkować, wywałkować i wyautomasażować 😉 Z przyjemnością poprowadzę Cię i powiem JAK. 10 lat eksperymentowania z automasażem na własnym ciele sprawiło, że dziś moje doświadczenie może pomóc Tobie. Co więcej, automasaż jest narzędziem, którego możesz używać do końca życia, od Ciebie zależy co z nim zrobisz dalej kiedy już się go nauczysz ;-).

Zapraszam na sesje grupowe i indywidualne

Agnieszka Kawula

 

Podziel się KawuląShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin