Kasia Bryk

Rebel Yoga Girl

Nerd z domiszką duchowości. Prawniczka w wykształcenia,  joginka i lomi lomi terapeutka z powołania. Solo podróżniczka, której misją jest aby człowiek po prostu poczuł się lepiej.
Wierzę, że do każdej sytuacji w  życiu, czy są to zajęcia jogi, masaż czy stanie w kolejce w sklepie czy w korku – możemy podchodzić na luzie, ze spokojem, bez spiny.  Jogą i lomi staram się wprowadzać w życie innych więcej luzu. Staram się praktykować na zajęciach albo podczas masażu  aby doceniać moment w którym się jest, w którym jest nasze ciało, a nie tam gdzie chcemy być. Odkrywamy krok po kroku to, co dzieje się w naszych ciałach i umysłach, z dużą dawką ciekawości i to podejście przekładamy na codzienne życie. Taki jest cel.
Zdecydowałam się w pewnym momencie, żeby robić wiele rzeczy, które sprawiają mi radość. A do wszystkich innych rzeczy/sytuacji, które nie sprawiają mi aż takiej radości, przynoszę własną. Właściwie wszędzie chodzę z plecakiem pełnym radości. Póki co stacjonuję w Krakowie ale, że ze mną nigdy nie wiadomo, gdzie wyląduję to zapraszam , żeby przyłączyć się do podróży ze mną, poczytać historie, które pomagają wnieść do życia więcej luzu albo po prostu  dać znaka to wyskoczymy na herbę i pogadać na luzie. Niech Aloha będzie z Wami 🙂

Scroll to Top