Dwie kobiety, pomyślały o tej trzeciej. Że się martwią o nią, że trzeba jej jakoś pomóc, tylko jak to zrobić, kiedy one są daleko (jedna na Islandii, druga w Anglii), a ta trzecia z Trójmiasta. Okazało się, że jedna z trzech, obserwuje mnie z ukrycia na FB. Raz dzwonił do mnie ktoś z Islandii i była to Magdalena, moja uczennica, a dziś  już świetna nauczycielka lomi lomi. Więc kierunek bliski memu sercu, telefon odebrałam, bo raczej nie spodziewałam się bootów, które wydzwaniają do mnie od miesięcy i chcą wcisnąć panele słoneczne, które to już mam.

„Agnieszko, jest taka sprawa – mówi ta z Islandii – mamy przyjaciółkę, której chcemy podarować masaż u Ciebie. Ale ona jest w takim stanie, że jeden masaż nie ma sensu, bierzemy od razu trzy, a potem ocenisz co dalej. Ale proszę, zacznij”.

Dziewczyny pieniądze przelały, prośbę jeszcze dołączyły, że to ja mam poinformować tę trzecią o prezencie. I tak długo, jak to możliwe, żebym nie mówiła, od kogo on jest. Miałam też napisać coś od serca, z adnotacją, żeby ich przyjaciółka przyszła na te masaże, że to ważne…

Nie wiem jaki będzie finał tej historii. Miała być notatka, wyszedł mi list. Ale samo poszło… Bardzo mnie porusza ta akcja. Zobaczcie, jak można robić dobro. Niby daleko, a tak blisko. Wystarczy nie przegapić człowieka.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się z innymi!

Jeśli treści, którymi się dzielę, są dla Ciebie ważne lub inspirujące, możesz zabrać mnie na wirtualne cappuccino. Z przyjemnością dam się zaprosić.

Nazywam się Kawula.

Agnieszka Kawula

Jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to hawajski masaż Lomi Fizjo oraz automasaż. Jestem dziewczyną z YouTube’a. Ciągną do mnie jednorożce i kocham cappuccino. Mam najfajniejszego psa terapeutę!

Nie przegap kolejnych wpisów!

Zapisz się na mój newsletter i bądź na bieżąco!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłki Ci newslettera, a ich administratorem będzie Agnieszka Kawula. Szczegóły: polityka prywatności.

Poruszyło Cię?

Napisz do mnie.

Może Cię również zainteresować

Kiedy tydzień temu zadzwonił do mnie mężczyzna i zapytał o termin na masaż, od razu odpowiedziałam „może uda się na koniec lutego”. Zanim padła odpowiedź: „ojej, ale nie da się nic zrobić?” usłyszałam ciszę pozbawioną...
Kiedy tydzień temu zadzwonił do mnie mężczyzna i zapytał o termin na masaż, od razu odpowiedziałam „może uda się na koniec lutego”. Zanim padła odpowiedź: „ojej, ale nie da się nic zrobić?” usłyszałam ciszę pozbawioną...
Większą część mojego życia coś mnie boli. Od momentu, kiedy 15 lat temu przeszłam kilkuletnią psychoterapię, boli nawet bardziej. Najpierw ciało miałam zamrożone, docierały do mnie tylko wyjątkowo silne bodźce bólowe, takie, które ścinały i...
Scroll to Top