Kim jestem?

644Nazywam się Kawula, Agnieszka Kawula i jestem jak Bond, James Bond. Moje super moce to terapeutyczny masaż lomi lomi oraz automasaż.

Od 14 lat jestem terapeutką, a od 10 lat nauczycielką terapeutycznego masażu Lomi Lomi. Prowadzę autorskie warsztaty pracy z ciałem „Rozmasuj to”. W tym czasie przemasowałam ponad 7000 osób, wyszkoliłam prawie 200 uczniów i nauczyłam automasażu ponad 400 osób. Zebrałam doświadczenie 14 lat własnej praktyki z automasażem i stworzyłam pierwszy kurs online automasażu całego działa, w którym dzielę się wszystkim, co w tej metodzie jest najlepszego: www.rozmasujto.pl

Przez prawie 3 lata mieszkałam w Niemczech, gdzie praktycznie bez znajomości języka otworzyłam własną praktykę i prowadziłam szkolenia zarówno masażu jak i automasażu. To doświadczenie umocniło we mnie przekonaniu, że aby nauczyć się komunikacji z ciałem nie potrzeba wielu słów.

Wierzę w mądrość ciała i to, że możemy się z nim przyjaźnić. Uwielbiam mówić i pisać o ciele oraz dobrym dotyku. Klienci twierdzą, że mam w dłoniach tomograf, albo że jestem dobrą wróżką, która inspiruje do zmiany i koi.

Poza tym jestem autorką trzech książek „Lubię być fantastą. Wywiady z pisarzami polskiej fantastyki”, „Rozmowy z hinduskim mistrzem. Źródło Twojej metamorfozy”, i dla dzieci „Przygody Psa Gandhiego”. Jako człowiek uzależniony od słów, pisałam między innymi dla magazynów: „Wróżka”, „Sens”, „Charaktery”, „Style i Charaktery”, „Nowa Fantastyka”. Współpracowałam również z Radiem Gdańsk. Aktualnie piszę do „Dużego Formatu” dla „Gazety Wyborczej”.

Żyję w Pucku z moim z psem, 3 kotami, i ludźmi, których kocham.

Aha i cappuccino  musi być!

Reasumując:

Jestem uzależniona od dobrego dotyku

Wierzę w mądrość ciała

Jestem nadajnikiem inspiracji i umiem gadać z jednorożcami

Lat praktyki Lomi Lomi

Zadowolonych Klientów

Wyszkolonych Uczniów

lat jako Instruktor

 

W czym jestem świetna i co mogę Ci zaoferować?

Dobry dotyk i terapeutyczny masaż Lomi Lomi

O hawajskim masażu Lomi Lomi jest tyle historii, ilu masażystów i klientów, którzy go doświadczyli. Opowiadanie o nim to jak mówienie komuś kto nigdy nie jadł mango, jak smakuje mango. Dookoła tej formy pracy z ciałem jest dużo zwykłych i niezwykłych słów do powiedzenia i mogę o nim pisać i opowiadać długo.

Czym dla mnie jest Lomi?

To terapeutyczny masaż, który zwraca uwagę na ciało i poprzez nie udrażnia to, co zatkane w mięśniach, nerwach, emocjach i życiu.

Jest mnóstwo metod leczenia z jednej strony bardzo inwazyjnych i bolesnych dla ciała, a z drugiej w ogóle go nie dotykających. Lomi jest masażem mocno teraprutycznym. Przy czym nie zadaje bólu ciału. Lomi służy też relaksowi, przyjemności, odpoczynkowi, wyciszeniu, regeneracji i zawsze to podkreślam, zanim przejdziemy do czegokolwiek dalej: hej, po prostu połóż się i odpocznij, nic nie musisz.

Niektórzy przychodzą z bólami pleców, długo ciągnącymi się kontuzjami, supełkami emocjonalnymi, trudnościami z podjęciem decyzji, zmęczeniem dniem codziennym, a niektórzy po prostu uwielbiają ten masaż i przychodzą dla przyjemności i super odpoczynku. Lomi jest bardzo elastycznym masażem, zaskakuje nowymi odkryciami, zdejmuje z ciała ból, regeneruje na bardzo wielu płaszczyznach i wydobywa zapomniane siły witalne.

Po masażu po prostu chce się lepiej żyć. To nie magiczny trik zabierający wszystkie zmartwienia, ale bardzo ułatwiający funkcjonowanie w codzienności. Lomi porządkuje ciało, przypomina mu jak to fajnie jest swobodnie działać bez większych zakłóceń, jak to dobrze słyszeć wyraźnie samego siebie i jak to miło dać sobie czas na odpoczynek.

Zapraszam. Przyjdź, zostaw za sobą trochę uwięzionych w mięśniach emocji, bólu i… odpocznij.

Koszt sesji: 200zł

Lomi Mentoring - Lomi korepetycje (dla praktyków).

Kawula, a mogę Cię prosić o podpowiedź? Kawula, mam wątpliwości. Kawula, a miałaś kiedyś taki problem z klientem? Potrzebuję konsultacji. I praktykujemy razem. A potem słyszę: ojej, no faktycznie! Nie pomyślałam o tym. Już wiem co zrobić! Dziękuję, na nowo zakochuję się w Lomi, w końcu mogę ruszyć dalej.

Jeśli:

·        jesteś praktykiem hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui

·        czujesz, że utknąłeś, masz wątpliwości i radość z pracy zaczęła przygasać

·        miewasz lomi dylematy i czujesz, że potrzebujesz z kimś przegadać konkretną sesję podczas superwizji

·        masz obawy przed masowaniem klientów płci przeciwnej

·        zastanawiasz się, co jeszcze można „wyciągnąć” z Lomi, jak możesz rozwijać się dalej na lomi drodze?

·        zastanawiasz się, jak wyjść z cienia, przestać się bać, wstydzić i zacząć przyciągać więcej klientów

·        potrzebujesz doprecyzowania techniki

 to zapraszam Cię do lomi klasy, którą zwołuję prośby lomi prakyków ;-). Pomogę Ci rozwiązać Twoje lomi supełki, pogłębić swoją praktykę i dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

*

Od kilku lat, regularnie otrzymuję pytania od praktyków Lomi Lomi Nui. Technika, logistyka, marketing. Zdarzają się też dużo bardziej zawiłe tematy, z którymi samemu trudno się mierzyć.

Pamiętam jak dziesięć lat temu – kiedy dopiero zaczynałam masować – miałam mnóstwo pytań. Byłam świeżo po kursie, zrobiłam kilka sesji Lomi i miałam chmury wątpliwości, zaczynając od tego, że na pewno źle oddycham. Nie miałam z kim o tym pogadać. Nie miałam swojego superwizora. Wprawdzie jeździłam na Lomi zjazdy, ale z większością wątpliwości musiałam radzić sobie sama. To był trudny proces. Kilkadziesiąt razy chciałam przestać masować. Obrażałam się na swoją pracę, bałam się jej, wstydziłam, byłam sfrustrowana i traciłam motywację. Uczyłam się na własnych błędach.

Dziś, całe to doświadczenie oddaję Tobie.

Co zyskasz:

·        znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

·        w przyjaznym gronie popracujesz nad swoimi wątpliwościami

·        być może znajdziesz zaskakujące pomysły wspierające Twoją dotychczasową praktykę

·        odkryjesz nowe inspiracje marketingowe

·        dostaniesz zastrzyk odwagi do przejścia od słów do czynów

·        na nowo spojrzysz na Lomi Lomi Nui i odkryjesz jego kolejne super-moce 😉

To indywidualne spotkanie, najczęściej dwudniowe, jeden na jeden z turbodoładowaniem Twoich umiejętności ;-). Najlepiej sobie zaklepać dwa dni i doprecyzować to, co dla Ciebie najważniejsze. Z doświadczenia wiem, że jedne dzień jest na „przód” ciała, drugi „na tył”.

Koszt 1 tys – do 4h godziny intensywnej pracy ukierunkowanej tylko na Twoje potrzeby masażowe. Od marketingu po szczegóły techniczne. przenosimy się na nowy level masażu. 

Nauka masażu dla bliskich
oferta wkrótce

Lomi Lomi- indywidualny i intensywny kurs dla każdego

 Szukasz czegoś nowego, inspirującego, przynoszącego rozwój i piękno zarówno dla Ciebie jak i Twoich najbliższych, kurs hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui może być dla Ciebie.Tej terapeutycznej pracy z ciałem może nauczyć się każdy, wystarczy, że przyjedzie na kurs. Po kursie nie musisz wcale pracować jako masażysta, możesz dzielić się tym terapeutycznymdotykiem z rodziną i najbliższymi.

To także transformująca praca z własnym ciałem. Po kursie naprawdę nic nie jest takie samo. Stajesz się jeszcze bliższy samemu sobie, czujesz i rozumiesz lepiej własne ciało. Powiem Ci jak słyszeć dłońmi by ukoić te miejsca, które potrzebują Cię najbardziej.

Podczas warsztatu poznasz:

dobry dotyk i hawajski masaż Lomi Lomi Nui

Masaż to nie tylko sama technika. To także odpowiednia koncentracja, uwaga, skupienie pełne dobra i oddania dla klienta. Dzięki masażowi doskonalisz swoją wrażliwość i intuicję. W dobry dotyk to świetna terapia dla ciała i emocji. Uczę masażu terapeutycznego, uwalniającego napięcia z ciała, przynoszącego ulgę emocjom.

oddech

Lomi Lomi Nui to także świadomy, głęboki i energetyzujący oddech.

pozycja przy stole

Czyli jak  masować i się nie męczyć, jak maksymalnie zadbać o pozycję w trakcie pracy tak, żeby czerpać z tego energię i przyjemność. Bo masaż wcale nie musi być ciężką pracą, wystarczy zadbać o kilka elementów. Zdradzam wszystkie moje sekrety 🙂

automasaż

To podstawowe narzędzie dobrego lomi masażysty. Gdyby nie automasaż, nie czułabym ani swojego ciała. Klienci często mówią mi, że mam rentgen w dłoniach, bo dokładnie wiem, gdzie nacisnąć. To dzięki automasażowi. Jestem w nim zakochana tak bardzo, że opracowałam cały kurs online www.rozmasujto.pl.

Kurs Lomi Lomi Nui u mnie potrafi nieźle namieszać w życiu ;-). Po nim dużo się dzieje i w ciele i w życiu kursanta. To tak jakby się wyjechało na egzotyczną podróż życia i wróciło odmienionym. 5 dni kursu to też potrafi zrobić. To świetna zabawa, ale też intensywna praca. Jestem tylko dla jednej osoby, moja uwaga jest skupiona na kursancie, więc to naprawdę potrafi zmęczyć ;-). Poza tym pojemy dużo dobrej kawy, herbaty i litry wody. Zapraszam do mojego domu, w którym nic nie jest oczywiste, a czas płynie inaczej.

Całkowity koszt kursu: 4 tys (przyjeżdżasz raz i już umiesz, po kursie możesz śmiało zakładać własną praktykę i samodzielnie masować) Wystawiam taki certyfikat, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie 😉

Czas trwania: 5 dni, 4h dziennie to bardzo intensywny trening, ale cenię sobie przede wszystkim praktykę. Termin umawiamy indywidualnie.

PS W cenę nie jest wliczone zakwaterowanie ani wyżywienie w Pucku. Ale służę adresami, które polecają moi uczniowie.

Trening automasażu

Z dnia na dzień przestrzeń w Twoim ciele kurczy się od nadmiaru nierozładowanego stresu. Napięte ciało nie zaznaje ukojenia nawet podczas snu. Kładziesz się zmęczony, budzisz z myślą, że potrzebujesz więcej odpoczynku, i jeszcze, i jeszcze, i jeszcze. Powoli zapominasz co to znaczy porządny odpoczynek.

Przygarbione ramiona powoli zamykają przestrzeń Twojej klatki piersiowej. Gubisz naturalny, głęboki oddech. Skronie pulsują, w głowie szumią myśli i coraz trudniej Ci się skupić. Czasem w karku coś Cię zapiecze, zakłuje. Twoja dłoń wędruje wtedy w stronę napięcia. Obiecujesz sobie, że kiedyś pójdziesz na jakiś masaż, odpoczniesz, że zrobisz coś dla siebie. A potem zapominasz w natłoku spraw. Aż do kolejnego razu, kiedy napięcie da o sobie znać mrowieniem, albo mocniejszym bólem. Aż do chwili kiedy „coś wejdzie” Ci w szyję i nie będziesz mógł nią swobodnie ruszać. Aż do chwili, kiedy poczujesz ból między łopatkami, albo w dolnej części pleców.

Żyjesz więc z dyskomfortem napięć. Przyzwyczajasz się do nich. Z dnia na dzień dochodzą nowe, z czasem już ich nawet nie zauważasz, w ogóle przestaniesz zwracać uwagę na ciało. Odganiasz wszystkie sygnały jak natrętnego komara w środku lepkiej, letniej nocy. Rano znowu wstajesz niewyspany i rozdrażniony. Zaczyna Cię wkurzać mąż, żona, dzieci. W pracy tracisz koncentrację. Przestaje Ci się chcieć.

Nie trzeba czekać na najsilniejszy sygnał od ciała, jakim jest ból.

Twoje ciało potrzebuje odpoczynku, spokoju, przestrzeni, relaksu, swobodnego przepływu energii życiowej. Twoje ciało potrzebuje Ciebie. Twoje ciało będzie Ci wdzięczne za automasaż. Sam, przy pomocy takich narzędzi jak podłoga, piłeczki, rollery, wałki i… oddech, możesz pozbyć się naprawdę starych napięć i przywrócić swobodny przepływ energii życiowej w ciele. Poprowadzę Cię przez wszystkie etapy Twojego automasażu, tak byś mógł sięgnąć po relaks w dowolnym dla siebie momencie.

Czy wiesz, że sam możesz sobie pomóc w takich dolegliwościach jak:

– bóle i sztywność karku

– napięcia w dolnym odcinku pleców

– ociężałe nogi

– bóle i dyskomfort między łopatkami czy w klatce piersiowej

– bóle głowy

– słaba przemiana materii

-bolesne miesiączki

– zatrzymanie wody w organizmie

– brak energii życiowej

– ciągłe zmęczenie

– stres

– sen, który nie regeneruje

– rozdrażnienie

– sztywność w stawach

Sporo tego prawda? A jednak Twój automasaż przyjdzie z pomocą i podniesie jakość Twojego zdrowia, a co za tym idzie i życia.

Sesja indywidualna: 450zł

albo kup cały pakiet i bez wychodzenia z domu zacznij naukę ze mną online: www.rozmasujto.pl 

Lomi korepetycje dla lomi terapeutów

Skończyłeś kurs masażu Lomi Lomi, ale czujesz, że potrzebujesz pewne elementy doćwiczyć, albo brakuje Ci pewności, albo chcesz nauczyć się głębiej czuć ciało? Zapraszam na indywidualne lomi korepetycje.

To jest mega petarda merytoryczna, coachingowa i doboro-dotykowa 😉

Inwestycja: 800zł 3-4h pracy indywidualnej

Shares
Share This