Jestem Kawula
O Kawuli

Jestem Kawula

Aloha!

Jestem Kawula. Agnieszka Kawula

Zawsze interesował mnie człowiek, to z czego jest zbudowany, co w nim mieszka, co nim kieruje, co i jak czuje, skąd i dokąd zmierza, jak patrzy na świat i czy świat się rumieni od tych spojrzeń czy może jest mu to obojętne.

Jestem terapeutką i nauczycielką hawajskiego masażu świątynnego Lomi Lomi Nui i prowadzę autorskie warsztaty pracy z ciałem „Uwolnij ciało”. Często można mnie spotkać z kolorowymi piłeczkami do automasażu. Przez prawie 3 lata mieszkałam w Niemczech, gdzie praktycznie bez znajomości języka udało mi się otworzyć własną praktykę i z powodzeniem prowadzić szkolenia zarówno masażu jak i automasażu. Tam jeszcze umocniło się we mnie przekonanie, że aby nauczyć się komunikacji ze swoim ciałem nie potrzeba wielu słów…

Poza tym jestem człowiekiem słowa. Mogę pisać o każdej porze dnia i nocy. Moje największe dotychczasowe dzieci to trzy książki: “Lubię być fantastą”(Wywiady z pisarzami polskiej fantastyki Wydawnictwo Dolnośląskie 2009), “Rozmowy z hinduskim mistrzem” (Studio Astropsychologii 2014), „Przygody Psa Gandhiego 2017. Kolejne w procesie twórczym.

Kiedy nie masuję, tańczę salsę, kiedy nie tańczę, prowadzę warsztaty, kiedy nie śpię, wędruję plażą z moim wiernym kumplem psem imieniem Gandhi. Aha i dzień bez cappuccino się nie liczy. W końcu nazwisko zobowiązuje…

Zapraszam do mojego kolorowego świata!

Agnieszka Kawula

fot. Paweł Wieczorek

Podziel się KawuląShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

3 komentarzy do „Jestem Kawula”

  1. Dzisiaj Cię poznałam i od razu poczułam niesamowitą energię i blask bijący od Ciebie 🙂 Jesteś bardzo pozytywną osobą.
    Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *